Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Lehetséges, hogy csak azért...

Lehetséges, hogy csak azért akarom már elveszteni vele, hogy hátha attól kicsit izgalmasabb lesz újra a kapcsolatunk? (többi lent)

Figyelt kérdés

Mág szüzek vagyunk. 2 éve vagyunk együtt. Kicsit régebben nagyon szerettem volna már lefeküdni, de nem tettük. Két hete elmenten nőgyógyászhoz (barátom elkísért), és felírt tabit. Elkezdtem szedni. Most, ahogy lassan itt az ideje, és fel is készültünk rá, néha úgy érzem, hogy lehet, hogy csak azért akarom már elveszteni vele a szüzességemet, hogy kicsit feldobódjon a kapcsolat. Szeretném, de úgy érzem, hogy csak azért mert izgalmas az első...

A barátom nagyon rendes, és nagyon szeret engem. Én is szeretem, de néha úgy érzem, hogy mást akarok most. Nem pedig egy tartós kapcsolatban lenni. Nem azt akarom, hogy össze-vissza szexeljek mindenféle pasival, hanem csak flörtölni, bulizni és ismerkedni...

Lehet, hogy vérni kéne a szexel,amíg ez letisztul bennem, nehogy később megbánjam?

Vagy lehet, hogy túl sokat vártunk, és ezért elvesztette a jelentősségét? Én régebben is akartam már, de ő mindig azt mondta, hogy a testével akarja, de az agya folyton azt kérdezi, hogy helyes-e, és hogy nem korai-e ...stb. Lehet, hogy a barátom aggájai miatt veszett el bennem a vágy? Ő 18, én 17. Nagyon szeretem, és tisztelem, hogy ilyen velem, de mágis kétségeim vannak. Vagy lehet, hogy csak megijedtem, hogy közeledik, és amúgy nincs is semmi bajunk?


2010. aug. 18. 13:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Jézus ereje, két évig várt rád úgy, hogy ő nem akarta a szexet? Valami baj van vele.
2010. aug. 18. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nézd meg, hogy van e erény-gyűrűje..
2010. aug. 18. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Szerintem azért hogy feldobd a kapcsolatotokat azért ne feküdj le vele. Más módszerek is vannak arra. Ha tényleg úgy érzed hogy szeretnél vele lefeküdni,akkor tedd meg.
2010. aug. 18. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
elsőnek: igen, de kívánt, csak aggájai voltak, nem tudta, hogy jó ez ez így és hogy helyes lenne-e
2010. aug. 18. 13:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!