Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » A kapcsolatunk elején mondtam...

A kapcsolatunk elején mondtam a barátomnak, hogy még nem akarok lefeküdni vele, azóta nem is erőltette. Mit csináljak, hogy észrevegye, hogy már akarom?

Figyelt kérdés

18/L vagyok és 3 hónapja vagyunk együtt a barátommal, Ő 24. Az elején mondtam neki, hogy nem szeretném, ha rögtön ágyba akarna vinni, mert szűz vagyok, azt mondta nem is ez a célja. Viszont azóta már kicsit máshogy látom a dolgokat és szívesen lefeküdnék vele, de szerintem Ő még mindig azt hiszi húzni akarom...

Hogy adjam a tudtára vagy mit csináljak, hogy leessen neki?


2010. aug. 31. 10:45
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
58%
kezd el fogdosni ruhán keresztül a szerszámot _D
2010. aug. 31. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Csábítsd el.

Mikor kettesben vagytok, símogasd az arcát a nyakát a mellkasát, haladj egyre lejjebb, és nyugodtan nyúlj be a ruha alá. nem aztmondom h fogd meg a farkát, hanem simogasd a hasát, mellkasát. Közben ha szenvedélyesen csókolóztok akkor mégjobb. Ha minden jól megy fel fog ágasjkodni :D Onnantól oldjátok meg ti ketten ^^

2010. aug. 31. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Mondd neki hogy le akarsz feküdni vele. Nem kell félni a szavaktól meg a beszéléstől.
2010. aug. 31. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Mondd neki, hogy kívánod.
2010. aug. 31. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Kívánod, hogy legyen szép karácsonya.
2010. aug. 31. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 Kamuuu ***** válasza:
100%
Mond neki hogy készen állsz én nem tudom mi bajuk az embereknek nem birnak ki mondani semmit a párjuknak akkor minek vannak együtt ha biznak egymásnak akkor azt mondasz neki amit akarsz kb:D
2010. aug. 31. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Csábos fehérnemű + kezdeményezés.


A férfiak sem gondolatolvasók. Felesleges ilyen köröket futni. Nem neki kell leessen. Te mondtad, hogy még ne, neked kell mondani azt is, hogy már igen. Ilyen egyszerű. :)

2010. aug. 31. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Ha készen állsz rá, arra miért nem, hogy elmond neki? :-S

kicsit ellentmondásos...

2010. aug. 31. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Miért ellentmondásos?

Elég félénk típus vagyok és valahogy cikinek tartom, hogy azt mondjam neki, hogy most már igazán lehetne valami...

2010. szept. 1. 20:47
 10/16 anonim ***** válasza:
Ha kimondani ciki és szégyelled, akkor még csinálni sem kellene.
2010. szept. 2. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!