Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit csináljak ha szeretem őt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha szeretem őt, de naggyon messze lakik? Alig tudunk találkozni,350km-re lakunk egymástól. Félek, hogy ráfog menni a kapcsolatunk, de ezt nem akarom mert imádom.

Figyelt kérdés
2011. nov. 9. 15:43
 1/4 Mi közöd Tőle ***** válasza:
Ez kb áthidalhatatlan szerintem.
2011. nov. 9. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekem is lett volna egy ilyen kapcsolatom, de nem jött össze....

És örülök is neki, mert kiderültek róla dolgok, amik...hát nem voltak a legjobbak. Kimondottan örülök, hogy nem kezdtem bele a távkapcsolatomba...

De tudod erre csak egy megoldás van.

Ha engedik a szülei, vagy te meg tudod engedni magadnak, akkor aludj ott nála, menj át egy egész hétvégére.

És ha hétvégente találkoztok, akkor talán ki lehet bírni.

2011. nov. 9. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Sajnálom, hogy ezt kell mondanom, de nem alaptalan a félelmed. Azt mondják, hogy a nagy távolságra a kis szerelem rámegy, a nagy pedig megerősödik, de a fizikai távolság miatt egyszer majd vagy te, vagy ő fog találni egy olyan személyt, akit szintén szeret, de őt meg tudja ölelni, megcsókolhatja, hozzábújhat, ha fázik... Tapasztalatból mondom, kérlek, ne hordjatok le ezért! Ha nagyon szereted, akkor minél jobban erőlködj, de ez így nem fog menni évekig!

Van rá esély, hogy később közelebb kerüljetek? Összeköltözés? Vagy ha olyan korban vagy, válasszatok közös főiskolát, munkahelyet, stb....

2011. nov. 9. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ismerősöm és jegyese közt 1600 km van, minden hónapban találkoznak egyszer, pár napig együtt vannak, aztán ott a telefon, internet. Még mindig jobb, mint az én helyzetem: 7500 km, találkozás=0. :(
2011. nov. 9. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!