Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Milyenek azok a párok, ahol a...

Milyenek azok a párok, ahol a fiu egy végsöleg elkeseredett szüz volt olyan 23-25 éves koráig, és elsö és valszeg egyetlen szerelme a párja?!

Figyelt kérdés
ezek a párok is amolyan álompárok szoktak lenni? mert általában a tüzrölpattant lányokat elviszik hamar, és nem fognak kis késönérö szüz szerencsétlenekre várni, akik 25 évesen érnek meg annyira, amiböl van 20 éves is.
2010. aug. 19. 20:59
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
ott látod, hogy mikor irtam ki a kérdéseket.a legtöbbet az elmult egy évben.még mindig 21 éves vagyok.de mivel 18 éves korom óta semmi sem történt velem, ezért elég rossz az élet! és mégis mitöl lehetne változás? elkezdeni odemenni nökhöz, amig egyszercsak valaki NEM küld el?!!?!?!?!!?
2010. aug. 20. 12:25
 12/12 A kérdező kommentje:
voltam most is siófokon 5 napig, amiböl 2.5 napot elvert az esö, de azért partiztunk eleget, és sztem normálisan, csak NŐK nélkül.olyan nök foglalkoztak velünk max, akikkel ugy kb senki.már olyan félfullos nökhöz is leültem, azok nagyon hamar álltak is fel.máskor meg a pofánkba mondták, hogy csicskák vagyunk.egyszerüen FOGGGGGGGGGGGALMAM NINCS hogy kell nözni.nem tudom.igy mégis hogy lehet bármihez is kezdeni.
2010. aug. 20. 12:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!