Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Miért javasolják az elkeserede...

Miért javasolják az elkeseredett szűz fiúknak, hogy menjenek el k. rvázni egyet? Megold az bármit is?

Figyelt kérdés
Nem hinném, hogy könyebben menne utána a csajozás. De attól függetlenül kíváncsi vagyok az ellenérvekre is.
2010. jún. 12. 17:08
 1/8 anonim ***** válasza:
69%

A k*rvázás maximum annak megoldás, akinek gátlásai vannak, esetleg fél, hogy mivel még szűz, bénázni fog az első szeretkezéskor.


Másrészről viszont, szerintem senkinek sem az a vágya, hogy egy hivatásossal veszítse el a szüzességét.

2010. jún. 12. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
90%
A szüzességet elég jól megoldja!18/F
2010. jún. 12. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
2010. jún. 12. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
81%
Inkább bénáznék a barátnőm előtt,akivel kölcsönösen megbízunk egymásban,mint egy ismeretlen,rühes ribanccal,aki még képen is röhögne,hogy milyen balfsz vagyok,hogy még betenni se tudom :):)
2010. jún. 12. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Tapasztaltabb nem lesz tőle. Nem tudom mit lehet elérni egy alkalmon. Akkor már menjen el egy discoba és keressen ingyen k*rvát. Vagy kezdjen magával valamit.
2010. jún. 12. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
El ne menj kuurvázni :S Akkor inkább már guminő. Addig jó az, míg nem találsz csajt.
2010. jún. 12. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
ez butaság! ha nebáncsvirág a fiú nem is menne neki és csak egy rossz élmény lenne
2010. jún. 12. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
pacikukit old az meg! vannak olyan fajta k.rva akinek elég 2 sört venni... aztán ha szerencsés vagy még vele is maradsz és kiderül róla h nem is olyan ócska ribanc. tapasztalatból mondom ;)
2010. jún. 12. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!