Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Milyenek azok a párok, ahol a...

Milyenek azok a párok, ahol a fiu egy végsöleg elkeseredett szüz volt olyan 23-25 éves koráig, és elsö és valszeg egyetlen szerelme a párja?!

Figyelt kérdés
ezek a párok is amolyan álompárok szoktak lenni? mert általában a tüzrölpattant lányokat elviszik hamar, és nem fognak kis késönérö szüz szerencsétlenekre várni, akik 25 évesen érnek meg annyira, amiböl van 20 éves is.
2010. aug. 19. 20:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%
Hogyhogy milyenek? Minden ember különböző, és a szexuális élet elkezdésének időpontja szerintem nem akkora jelentőségű, hogy döntően befolyásolja egy átlagember életét, személyiségét.
2010. aug. 19. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
nekem döntöen befolyásolja.pszichologushoz járok, minden nap összeveszek a családommal, kibirhatatlan vagyok.amig volt barátnöm életemen egyszer 1 honapig, utána egy évig valamiennyire jol voltam, még ha át is vert, de ennyi kis örömkorszak volt az egész életemben.na meg ha valaki nem sexel, nincs párja, mégis hogy lehetne közvetlen az emberekkel.egy dugás sokat segit ezen.
2010. aug. 19. 21:10
 3/12 anonim ***** válasza:

Az olyan lányokra nem is érdemes várni. Léteznek még álompárok, ha bár szerintem ritka, mint a fehér holló.

Mi a baj nálad?

2010. aug. 19. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Úgy értem, miért nem sikerül párt találnod, vagy mi a gond?

(előző)

2010. aug. 19. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

"na meg ha valaki nem sexel, nincs párja, mégis hogy lehetne közvetlen az emberekkel."


Nekem sikerült. Nálad más okozhatja a problémát, nem a szex hiánya.

2010. aug. 19. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Milyenek azok a párok, ahol a fiu egy végsöleg elkeseredett szüz volt olyan 23-25 éves koráig, és elsö és valszeg egyetlen szerelme a párja?!


Semmilyenek, mert aki elkeseredett, befordulós annak nem igazán lesz nője, de ha uram bocsáss még is akkor általában a csaj a "tökösebb" és felszedi a pasit ahol illetve ebben a párkapcsolatban mindig is alárendelt nyüzüge pali lesz és nem álompár feeling.

Ember kiszolgáltatott lesz az ilyen ipse és a csaj írányitgatja a pali meg örül, hogy szóba állt vele valaki de ezért nagy árat fizet.

2010. aug. 19. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

oylan jo hallani az igazságot!!!!!!!!!!!!


ammugy nem mindig a befordulos emberek maradnak szüzek, hanem a rohdékok is.mint pl én

2010. aug. 19. 22:07
 8/12 anonim ***** válasza:
Írj lécci egy privátot, kiváncsi vagyok rád.
2010. aug. 19. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
öt éve kérdezgeted pardon sajnáltatod magad ahelyett hogy cselekednél?
2010. aug. 20. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!