Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 15 eves vagyok a baratom 18,...

Andrea&Maci kérdése:

15 eves vagyok a baratom 18, tobb mint 4 honapja jarunk es o tobbet akar a csokon meg az ien aprosagokon kivul mar tobb mint egy honapja azt mondja hogy le akar velem fekudni es en nagyon felek. Mit csinaljak szerintetek fekudjek le vele?

Figyelt kérdés
2010. aug. 23. 20:14
 1/9 anonim ***** válasza:
18%
hülyeleány mi a herének kezd ki kisgyerekekkel,attól nem kap f@szt... ha gondolod dobd át a csajt hozzá én majd lekúrom azt vissza adom,te ne gondolkodj ilyen undorító kakás dolgokon
2010. aug. 23. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha még félsz akkor ne..és ezt mond meg neki is..várjon egy kicsit! ha nem vár ennyit ért a dolog lesz még 100 meg 100 pasid;)
2010. aug. 23. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
100%
Hagy akarja ha szeret vár..
2010. aug. 23. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
100%
Beszéld meg vele a félelmeidet! Gondold végig, h neked mi a jobb. Csak azért ne menj bele, mert ő akarja. Te is akard. És a kíváncsiság se vezéreljen. Érezned kell, h vele kell, h megtörténjen. Ha kételyeid vannak, akkor várj még! Ha nem érti meg, akkor biztos, h nem vele kell csinálnod!
2010. aug. 23. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ne tedd. Egész életedben emlékezni fogsz rá, ne félelemből tedd meg.
2010. aug. 23. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Minden fiú akarja,de nem ez a fontos.Te??? Te akarod-e???És gondolkoztál már,hogy fogtok védekezni???Biztos,hogy Ő a nagy Ő????Mert ha nem,akkor várj nyugodtan.És akkor sem biztos,hogy ezzel kell kezdeni.Símogatásról,pettingről hallottál már???Kézzel ,szájjal,okozzatok egymásnak örömöt.
2010. aug. 23. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
ma 20:20 ó bazze ezt benéztem xD felcseréltem a nemeket
2010. aug. 23. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
57%
elöször én is magamba elkezdem majd én megkenem a 18 éves csajodat :D
2010. aug. 23. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
100%

ne feküdj le vele. tul fiatal vagy ugysem fog sokáig veled maradni majdha leszel 17 éveskb. akkor bomlani fognak érted a pasik. am meg ha szeret téged akk megérti ezt..

de pettingelni azt lehet:DD azzal is fokozod a szitut:)

azzal is lehet huzni az időt.:D

2010. aug. 23. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!