Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Lányok ismerős a történet? Tipp?

Lányok ismerős a történet? Tipp?

Figyelt kérdés
az apám nem enged a barátom közelébe mert nem szeretné h lefeküdjek vel, pedig mind 2-en nagyon szertenénk 17 szüzek vunk
2010. aug. 24. 10:47
 1/4 anonim ***** válasza:
apu tehet bármit...ettöl csak mégjobban akarjátok majd. sajnos megoldás erre nincs, a szülők konzervatívak de leülhetn él vele dumálni,hogy te is tudod mivel jár a szex és nem hiányzik sem a terhesség sem vmi nemibetegség,úgyhogy nem fogtok hülyeséget csinálni. amúgy az is számottevő,hogy mióta vagytok együtt....eleinte nálam is ez volt,este titol mig haza nem értem hivopgattak,nehogy vmibe belemeruljunk,aztan rahagytak...mar 2 eve egyutt :) csak en 17 voltam mikor osszejottunk, a parom meg 21 :)
2010. aug. 24. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem nayum mindig aztmondta, hogy nem csak este lehet szexelni. Szóval tökmindegy, hogy nem hagy ottaludni vagy nem mehetek el este sehova úgyis megoldjuk. Apukák neccesek ilyen ügyben, jobban féltik a pici lányukat, de ha tudod tényleg beszéld meg vele.
2010. aug. 24. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mond neki hogy hozol neki egy nőt:D
2010. aug. 24. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ez erősen függ a körülményektől :D Hány éves a pasid mióta vagytok együtt. Mennyire ismerik a szüleid... Mennyire vagy apuka pici lánya XD

Ha nekem lenne barátom én apám sem engedne a közelébe "úgy":P Ahhoz legalább kéne egy másfél év...

2010. aug. 24. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!