Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mivel mégcsak 17vagyok, és...

Mivel mégcsak 17vagyok, és még ráadásul szűz, épp elérkezettnek látom az időt h lefeküdjek valakivel. Csakhogy van egy kis gond. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
a srác akivel ez megtörténne messze lakik(na nem olyan eszeveszett messze) és szeretnék nála tölteni egy éjszakát de a szüleimnek kéne valami ürügy. pls. segítsetek!
2008. dec. 7. 18:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Mondd azt,hogy a barátnődnél alszol.
2008. dec. 7. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
ezzel csak az a baj, h a bnőm kb 4utcával alrébb lakik:S és így nem nagyon biztonságos:S
2008. dec. 7. 19:10
 3/11 anonim ***** válasza:
Szia! Ha már ismerik a szüleid a párodat akkor úgy könnyebb, hisz megbíznak bennetek. 17évesen meg szerintem a szüleid megengedhetnék,hogy együtt aludjatok.
2008. dec. 7. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
Mond hogy pl egy koncertre mész a barátnőddel (vagy akárkivel) vidékre (vagy ha vidéki vagy akkor egy távolabbi városba), és hogy utána ott megalszotok valami panzióba és másnap mész haza.
2008. dec. 7. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
Nem muszály nála aludni! Egy közös délután is elég vagy, ha suli után elmentek valamelyikőtökhöz és estig együtt lesztek:) Biztosan nem fognak "bezavarni" a te szüleid sem :)
2008. dec. 7. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
55%

Az ilyen....elérkezettnek látom az időt és akkor azon az estén meg fog történni dolgoktól rosszul vagyok...

Történjen meg akkor, amikor mindketten hangulatban vagytok. Azért az nem úgy működik, hogy uzsgyi essünk neki.

Elég szomorú, hogy a szüleid 17 évesen nem engedik, hogy a pasidnál aludj, mert hál ég annyira pici már nem vagy.

Sztem próbáld világosan elmondani a szüleidnek, hogy nem akarsz hazudni, mert akármi történne (ne történjen) az jó ha tudják a szülők, hogy merre keressenek.

Azt is a tudtukra bocsáthatod, hogy ha őszinte vagy velük és ezt nem értékelik, kénytelen leszel hazudni nekik, amit meg nem szeretnél. Ha ennek ellenére sem engedik.

Írj egy levelet, hogy ott vagy és lépj le. Lehet akkor megértik, hogy erősebb vagy, mint gondolták.

Ha meg büntetést kapsz, ne adj Isten megpofoznak,akkor is megérte, mert ott aludtál a pasidnál :o) Tapasztalatból beszélek, nálam is így volt ;o)

2008. dec. 8. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
szerintem mond el az igazat az ugy leggalább tiszta meg hát csak 17 éves vagy akkor meg nincs para
2008. dec. 8. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Mondd el a szüleidnek, mi a szitu. Valószínűleg jobban díjaznák, ha előbb bemutatnád nekik a pasit, majd nálatok aludnátok, elvégre úgy nagyobb biztonságban éreznének.


Ha nem engedik, nézz ki egy koncertet amire a barátnőiddel elmennél, és reggelig maradnátok. Te menj a barátodhoz, a társaság pedig bulizzon egyet és mondják hogy ott vagy.

2008. dec. 9. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

ha nem a baratno, akkor mond, h az osztálytársnodnél alszol...esetleg, h pizsama party :D ....

de ha jo fejek a szuleid nem kell nekik hazudni...

Sok sikert

2008. dec. 9. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Bírom az ilyeneket: "épp elérkezettnek tartom az időt". Mintha valami határidős dolog lenne.

Szerintem, még nem érkezett el a te időd!

2008. dec. 13. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!