Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Lányok titeket zavar vagy...

Lányok titeket zavar vagy gond ha szűz a barátotok?

Figyelt kérdés

Volt 1 komolyabb kapcsolatom de szűz vagyok és attól tartok ha találok majd egy normális barátnőt aki tegyük fel már nem szűz amire esély van ebben a hülye világban hogy kis 14,15,16 éves szarosok már rég nem szüzek és lenézik az idősebb szüzeket,na és ha találnék egy nem szűz barátnőt(bár örülnék ha ő is szűz lenne)akkor zavarni fogja vagy tehernek érezheti majd hogy szűz vagyok ha nem is mutatja?Illetve mikor érdemes ezt elmondani a lánynak?Milyen helyzetben érdemes ezt megosztani a lánnyal?

19/F(ősszel 20)

Légyszives ne bunkózz ha írsz!

Kort/Nemet írj!


2010. aug. 17. 22:00
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:

én kifejezetten örülnék neki :) biztos nem érezném tehernek ha a barátom szűz lenne

és hogy milyen helyzetben érdemes a lánnyal megosztani,mikor már együtt vagytok személyesen ha felhozod a témát ha igazán szeret akkor nem fog elhagyni érte és nem fog ezért másképp nézni rád vagy hasonlók :) SZERINTEM.

16/L :)

2010. aug. 17. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Engem nem zavar(t). Mostani barátom 21 éves volt és szűz, mikor összejöttünk.
2010. aug. 17. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Hát engem így 30 felé már zavarna... De gondolom te azért fiatalabbakat keresel. Szerintem ha egy hozzád hasonló, normális gondolkozású lányt találsz, akkor vele ezt nyugodtan megbeszélheted, nem fog ezért lenézni, vagy kinevetni. Sőt, lehet, hogy örül is, hogy nem egy "röptében a legyet is" típusú fiúval ismerkedett meg. Szerintem abban semmi ciki nincs, hogy egy 20 éves fiú még szűz. Inkább azt látom, hogy megválogatja a barátnőit, partnereit és remélhetőleg ez később is így marad.
2010. aug. 17. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
nekem megmozgatja a fantáziámat :D:D:D:D amúgy meg én aztán semmi különöset nem látok ebben a dologban , még mindig jobb minha 15 évesen valami gyerek zsuron veszted el :P 21/l
2010. aug. 17. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:

Szerintem keress egy hozzád hasonlóan szűz lányt, aki normális. Örülni fog neked. =)

Akit meg zavar, azt inkább mielőbb hagyd ott, mert nem érdemel meg!

2010. aug. 17. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
:D:D:D:D:D:D:D:D bírnám ha ismernélek 18 /L
2010. aug. 17. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:

"Szerintem keress egy hozzád hasonlóan szűz lányt, aki normális. Örülni fog neked. =)

Akit meg zavar, azt inkább mielőbb hagyd ott, mert nem érdemel meg! "


már bocs nem csak szuz lányokat kereshet, nemszuzen is szeretheti valaki !

2010. aug. 17. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Nem értem, miért kell belekötnöd a hozzászólásomba. Nem mondtam egy szóval se, hogy nem jöhet össze nem szűz lánnyal is, csak szerintem egy szűz lány sokkal jobban értékelné, hogy a fiú is szűz. Emellett pedig neki is jobb lenne, ha tényleg megszereti az illető lányt.
2010. aug. 17. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

jo bocs

csak magamból indultam ki, én is nagyon tudnám értékelni ezt egy pasiba, de igazán számomra ez nem számítana, ha szeretem, akkor az hogy szűz e vagy nem , az nem valló ok :) max ha szűz akkor nem várom el eső éjszaka hogy ő legyen a lepedő akrobata, hanem rávezetem a dolgokra

2010. aug. 17. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
és kedves kérdező meg van már a kiszemelt , mert itt már holnapra sorban fognak állni a csajok :D
2010. aug. 17. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!