Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Ha a barátnőm még szűz, és én...

Ha a barátnőm még szűz, és én ki szeretném nyalni, akkor a szűzhártyája megsérülhet?

Figyelt kérdés
2007. dec. 24. 14:39
 1/7 anonim ***** válasza:
41%
Nem feltétlenül kell hogy megsérüljön. Ha a csiklóját csókolgatod, nyalod, attól nem sérülhet, mert ugye az kívül van. Ha viszont a hüvelyébe is szeretnél behatolni nyelvvel vagy ujjal, na attól már sérülhet.
2007. dec. 24. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
82%
Ha a nyelvedet dugnád a lány hüvelyébe akkor nem hiszem, hogy a sűzhártya sérülhet, mivel a nyelv túl puha és nem olyan nagy, hogy kárt tegyen benne. Ha ujjazod a lányt, akkor már sérülhet a szűzhártya. Ha viszont a csiklóját izgatod, vagy csa a szeméremajkak környékét nyelvvel akkor nem hiszem, hogy baj leht. mivel a szűzhártya a hüvelyben hejezkedik el, a csikló meg kívül, a szemérem ajkak találkozásánál.
2007. dec. 24. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
74%

mi már régota orálisan kényesztetjük egymást a párommal és mindig megujjaz amikor nődokinál voltam mondta h szép ép szűzhártyám van

hát itt egy ellenpélda

de ez nem azt jelenti h nem sérülhet meg!!

2007. dec. 24. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
70%
Csatlakozom az előttem szólohoz, csak óvatosan.
2007. dec. 26. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
20%
Nem,mivel a szűzhártya a hüvely "tetején",szóval mélyen helyezkedik el.
2008. jan. 12. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
31%

nem tudom de ha ilyen kérdést látok csak azt tudom mondani: hej ráértek arra még!

Amíg nem vagytok tisztában az alapvető dolgokal sz,tem nem kell még szexelni....

2008. jan. 17. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
27%

Hát, attól függ, mekkora nyelved van:D

Nem, amúgy nem, mert ha hosszú is, puha. Meg olyan...kicsi

2008. máj. 16. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!