Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 17F vagyok. Két lánnyal jobb...

17F vagyok. Két lánnyal jobb elveszíteni a szüzességet?

Figyelt kérdés
Lehet napokon belül alkalmam lesz rá. Izgat hogy mindjárt valami érdekessel kezdhetem a nemi életet. Ti belemennétek?
2010. aug. 29. 14:41
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
5-nél kevesebbel lámaság
2010. aug. 29. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Első: annyira én sem foghatom meg az Isten lábát :D
2010. aug. 29. 14:43
 3/22 anonim ***** válasza:
100%

Fogadjunk azért mennél bele, mert gáznak tartod a szüzességed, de Te tudod..

Én a helyedbe biztos nem mennék bele..

majd azzal akit szeretek, és nem csak egy egy éjszakás vmi

2010. aug. 29. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
én 10 lánnyal vesztettem el :S de 1 gondol volt csak .. mind shemale volt : /
2010. aug. 29. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim válasza:
100%
Ne haragúdj,de először én a helyedben 1 lánnyal próbálkoznék és csak azzal akit szeretek.Ha nem jól csinálod lehet,hogy leégsz 2 csaj előtt.Az pedig ciki lenne.Szerintem keress magadnak egy olyan lányt akit szeretsz is.
2010. aug. 29. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
Amúgy is a csak egy lánnyal tudod elveszteni, mert egyszerre kettőbe nem dughatod be. A másik lány már csak a második lehet.
2010. aug. 29. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
Hát én mondom biz', te hülye vagy.
2010. aug. 29. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:

szerinted ki veszítette el minimum 2× a szüzességét ?

erre valószínűleg senki nem tud értelmesen válaszolni.

2010. aug. 29. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 bumbi02 ***** válasza:

hát max 1el tudod mint ahogy előttem is irták.. csak ciki lesz mikor 3 percig birod majd azt két csaj van..

de te tudod...

2010. aug. 29. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:

Köszi az észrevételeket!


Többen mondjátok, hogy azzal lenne jó, akit igazán szeretek. Én ebben azért nem hiszek, mert akit igazán szeretek az nem egy állandó személy: igen valószínű, hogy éveken belül valaki mást fogok igazán szeretni. Nem (csak) azért mert rossz emberismerő vagyok, hanem mert mindketten változunk még, túl fiatalok vagyunk hogy valószínűleg örökké vele maradjak. Következtetés: ha azzal vesztem el akit igazán szeretek akkor az csak egy emlék marad, ami meghalványul ha már egy másik lánnyal vagyok, teszem azt összeházasodok. Vagyis nekem ez azt jelenti, hogy mulandó a dolog, várhatóan mással fogom leélni az életem (vagy egyedül :D ) tehát nem is számít hogy ki volt az akivel elvesztettem, mert már nem fogom vele tartani a kapcsolatot. De lényeg hogy jó legyen az az első alkalom.


A másik amit többen mondtatok hogy könnyen lehet beégek 2 csaj előtt. Igen, totálisan benne van a pakliban. Ez olyan mint valami kur\/a kockázatos befektetést csinálni. Lehet hogy hatalmas kudarc a vége, de lehet hogy böszme nyereség. Amit én látok az inkább a bátorság tesztje: ha be is égek, akkor azért elég keménynek érzem magam, hogy be mertem vállalni. Azért ez is jelent valamit. A próbálkozásért így is felnézhetek magamra, minthogy láthatóan ti többen féltetek volna belemenni... A befektetés számomra nyereséget kecsegtet. Merem vállalni hogy balul is elsülhet a különleges élmény lehetőségéért cserébe.


Harmadik, meg hogy "úgy is csak egyik csajban lesz először benne farkam". Igen, Szigorúan véve tényleg csak az egyikkel fogom elveszteni. Majd kiválasztom a szebbiket ;) de akkor is... Sokan vágynak egy hármas felállás kipróbálására, én meg most itt állok a kapujában...

2010. aug. 29. 17:06
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!