Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szerintetek, melyikkel jobb...

Szerintetek, melyikkel jobb elveszíteni?

Figyelt kérdés

Melyik a legjobb védekezési mód a szüzesség elvesztésére?

Óvszer vagy fogamzásgátló?

Kezdjek el szedni a nagy nap előtt tabit,amit nem igazán szeretnék a mellékhatások miatt,vagy elég lesz a óvszer is?Bár erről azt hallottam, hogy nem adja a legnagyobb biztonságot, mert elszakad vagy valami ok miatt nem veszik észre,hogy hibás.És már későn veszik észre amikor megvan a baj.Később hogyan tovább?Maradhat az óvszer ha ezt választanám?


2010. jan. 13. 10:38
 1/8 anonim ***** válasza:
61%
Nekem évek alatt nem szakadt el gumi és itt mindenki erről regél...Amúgy az alatt a 2,5 perc alatt nem fog elszakadni
2010. jan. 13. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Abba nem folynék bele, hogy melyiket választod, ez a te döntésed.



Viszont az óvszertől NEM kell félni, TELJESEN biztonságos. Egyetlen egy dolog fontos, hogy fel tudd helyezni és akkor valójában 100% a dolog. Vigyázni kell, hogy gyűrűvel, hosszú kkörömmel ne sértsd fel.

A gyári hibás darabok számára a szabvány iszonyatosan szigorú, 1:250.000 -hez. Tehát annak az esélye, hogy egész életed során találkozz gyárihibás gumival kb kevesebb, minthogy repülőgép-balesetet szenvedj, ami mint tudjuk a legbizonságosabb utazási forma...


Nagyon egyszerű a téma amúgy, leslattyogsz a patikába, veszel egy csomag óvszert. Hazahozod és egy nyugodt pillanatodba gyakorolod, hogy hogyan is kell azt jól felrakni valamire. Uborka, műbroki, önkéntes barát :D Mindegy mi, csak ne a sex pillaantában kelljen neked először óvszert látnod.


És így nem lesz gond, nincs izgalom, nagyobb az élvezet.


Aztán majd eldöntitek, hogy akarsz-e hormonális fog. gátlót szedni. Bár ha nem vagy 16-17 éves akkor szerintem azzal várhatsz még.

2010. jan. 13. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Na azt azért tisztázzuk, hogy az óvszer NEM nyújt 100%-os védelmet. Tudod mi nyújt 100%-ot? Az ha nem élsz szexuális életet. De semmi más ezen kívül nem ilyen biztonságos:)


Ahogy olvasom a kérdést te már eldöntötted, hiszen írod, hogy nem akarsz gyógyszert szedni. Az óvszer előnye, hogy a betegségektől is véd. Fogamzásgátló komoly és monogám kapcsolatokra van kitalálva. Egyébként egyetértek azzal, hogy 16 éves kor előtt nem is biztos, hogy jó ötlet elkezdeni szedni. Az óvszerről a saját tapasztalatom a következő: 19 évesen kezdtem el szexuális életet élni, kb 10 hónapig használtunk óvszer, amikor egyszer csak nem jött meg. De tudtam, hogy nem szakadt ki óvszer, szóval elméletileg nem lehetett volna gond. Nagyon megijedtem, barátom tartotta bennem a lelket, hogy nem lesz gond, már anyut is riasztottam, hogy lehet hogy gáz van. Végül megjött, gondolhatod mekkora kő esett le a szívemről.. De aztán rohantam is a nőgyógyászhoz tablettáért. Megvizsgáltak, felírták, és most már egy éve szedem. Sokkal nyugodtabb vagyok azóta. De ez csak az én tapasztalatom. Kívánom, hogy kellemes legyen az első!


21

2010. jan. 13. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
73%
Óvszerrel nagyon gané csinálni, ennyi. Gyógyszer ajánlatos hosszú távra amúgy is. Gumi bőven elég kóbor numerákhoz.
2010. jan. 13. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

A döntésed megvan szerintem de hogy megnyugtassalak ha helyesen használjátok az óvszert akkor nem lesz gond. Azonban a fiúnak tisztában kell vele lennie hogy milyen méretben vesz nehogy túl nagy legyen vagy épp kicsi. Szóval elmehettek együtt megvenni vagy csak a fiú. Utána már gyakorolhattok együtt hogy kell felhelyezni. Amire ügyelni kell:


-a jó oldalával tegyétek fel és ha mégis fordítva tettétek fel (szóval nem tudjátok lefelé görgetni a gyűrűt) azt dobjátok ki mivel hozzáért a végéhez amin lehet előváladék

-mikor ráhelyezed akkor a kis tartályt a végén nyomd össze hogy ne legyen alatta levegő

-teljesen görgessétek amig el nem érsz a szerszám végéig

-néha tartsatok szünetet (elég ha pózt váltotok) és ekkor a fiú csak rápillant hogy nem csúszik-e lefele meg ilyenek... eleve ha tapasztalatlanabb a barátod érdemes kisebb megszakításokkal csinálni hogy ne legyen olyan probléma hogy hamar elmegy

-ha a fiúd elment de újra feláll és folytatni akarjátok akkor új óvszer


Ezek után nem lesz gond. A legtöbb óvszer azért szakad ki mert levegő marad alatta vagy épp egyeseknek nem számít a minőség és az olcsóbbat veszik meg.


Ami kellemetlenséget okozhat:

A fiúd lelohad mikor felrakjátok. Erre megoldást jelenthet ha tovább tart az előjáték (eleve első alkalommal nyugodtan és hosszan kényeztessétek egymást hogy nagy legyen a vágy) és erotikusan te rakd fel neki


Azonban ezek után is kevesebb ingert kaphat a barátod de ha neki is az első akkor nem lesz probléma ezek után szerintem.

2010. jan. 13. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

ha nem érzed magad eléggé biztonságban gumival, akkor ott a pharmatex tabletta vagy kúp(helyi fogamzásgátló, hormonmentes, 10 perc múlva hat és önmagában is elég jó százalékkal véd). bármelyik gyógyszertárban megkapod. önmagában azért ne bízd rá az életed, de gumival kombinálva, ameddig nem iratsz valami fogalmazásgátlót a doktorbácsinál, addig több mint tökéletes megoldás.

bár első alkalommal talán nem túl szerencsés, ugyanis kissé....csíp. nem kellemetlenül, de azért érezni valamit. viszont cserébe véd egypár betegséggel szemben is, ugyanis a spermaölő hatóanyaga nem csak a spermiumokat nyírja ki hanem pár hasonló nemkívánatos látogatót is.

2010. jan. 14. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Sokat segítettetek, de tényleg.:)

Jó vissza olvasni mások tapasztalatait,és köszönöm hogy ezeket megosztottátok velem.

Ha van még ötletetek akkor örömmel fogadom.;)

2010. jan. 14. 12:55
 8/8 anonim ***** válasza:
mindkettő egyszerre.....
2010. jan. 18. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!