Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Hogyan vegyem rá, hogy végre...

Hogyan vegyem rá, hogy végre lefeküdjön velem?

Figyelt kérdés

tetszik egy fiú,és tudom,hogy én is bejövök neki,de amikor közeledek hozzá,mindig "menekül".az egyszerűbb testi kontaktussal nincs baj,de ha egyedül vagyunk,és alkalom nyílik rá,h megtegyük, nem akar belemenni.

kiderítettem,h még nem volt lánnyal,ami nem gond,de bánt,h nem őszinte velem.miért fél tőlem? miért félénkek a szűz fiúk?

Ő 23 én 20


2010. aug. 30. 23:21
1 2
 1/13 anonim válasza:

mert puncival született :D:D

nemlehet valami tartós komoly gondja ha 20 évesen is menekül előle? te hogy nézel ki?:J

2010. aug. 30. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
23 évesen is menekül*
2010. aug. 30. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Kicsi a pecse,oszt fél h kiröhögöd.Ennyi.
2010. aug. 30. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Úristen... én is szűz vagyok és akár az első lánnyal is(mostmár)


ha gondolod dobj privit:)

2010. aug. 30. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Szánalom a hármon, mert a gyk.hu nem engedélyezi a felsőindexes számokat.
2010. aug. 30. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
Nekem most az jutott eszembe (hasonló korú szűz fiúként), hogy esetleg a szexuális fantáziáiról beszélgetnétek, akkor hátha megnyílna, és feléledne benne a vágy, hogy "na, de jó lenne kipróbálni". Ez csak egy tipp, de egy próbát csak megér. :-)
2010. aug. 31. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Jó neki hogy rád talált.Nekem is ugyanez a problémám tapasztalat hiányában nagyon nehéz erről beszélni s főleg közel engedni a másikat.Várok értelmes csinos korban hozzám illő lányokat de a mai világban nagyon nehéz ilyen embert találni.Képzeld magad fordított helyzetbe.
2010. aug. 31. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
de most hogy segítsek legyőzni a gátlásait? erőszakoljam meg:)?
2010. aug. 31. 11:12
 9/13 anonim ***** válasza:
A kérdésedben csak annyit írsz, hogy tetszettek egymásnak, arra még esetleg nem gondoltál, hogy azért fél mert még nem ismer eléggé, és nem tudja bízhat-e benned, nem fogod-e kiröhögni, ha esetleg ideges lesz és nem úgy teljesít, stb. Nem megerőszakolni kéne, hanem először valamiféle bizalmi viszonyt kialakítani, sokat találkozgatni, dicsérd meg mennyire vonzó és kívánod, érj hozzá sokszor stb, lehet beszélgetni is róla mi az ő gondja, biztosíthatod, hogy te mellette állsz.
2010. aug. 31. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Egyetértek az előzővel.Ha megunod itt vagyok én:)
2010. aug. 31. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!