Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Hogyan vegyem rá, hogy végre...

Hogyan vegyem rá, hogy végre lefeküdjön velem?

Figyelt kérdés

tetszik egy fiú,és tudom,hogy én is bejövök neki,de amikor közeledek hozzá,mindig "menekül".az egyszerűbb testi kontaktussal nincs baj,de ha egyedül vagyunk,és alkalom nyílik rá,h megtegyük, nem akar belemenni.

kiderítettem,h még nem volt lánnyal,ami nem gond,de bánt,h nem őszinte velem.miért fél tőlem? miért félénkek a szűz fiúk?

Ő 23 én 20


2010. aug. 30. 23:21
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
köszönöm a jó ötleteket! :)
2010. aug. 31. 22:17
 12/13 anonim ***** válasza:

Sok szűz pasi fél, mert tart tőle, hogy nagyok az elvárásaid, és nem tetszene a farka. Lehet nemis tetszene, és fél. Én a megbeszélés híve vagyok, helyedben leülnék fele beszélni, és nyíltan megkérdezném, hogy miért nem kívánja velem a szexet. Másik jó módszer, hogy csak simán teperd le, menj le, és szopjad. Durván és csunyán hangozhat, de így nem fog ellenkezni, és ha rájön, hogy nem kicsinyled a farkát, már bátrabb lesz és önbizalmat nyer. sok szerencsét! :)


18/f

2010. szept. 1. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
utolsó voltam, még annyit, hogy ha nem jönne össze a dolog a sráccal, akkor ittvagyok én, megmutatom a menyországot :DD
2010. szept. 1. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!