Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Hogyan vegyem rá a barátom...

Hogyan vegyem rá a barátom hogy lefeküdjön velem? Előfordulhat hogy szaolnom kéne hogy kész vagyok rá?

Figyelt kérdés
24 vagyok és szűz ő 24 és nem szűz beszéltünk már a szexről azt mondta neki nem sürgös...
2009. aug. 5. 09:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Ebben én semmi nehézséget nemlátok:) Mikor közeledtek egymáshoz meg is mondhatod finoman, vagy ha úgy viselkedsz úgy is észre veszi.
2009. aug. 5. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Vagy mond meg neki, vagy támadd le, biztos nem fog visszautasítani :-D
2009. aug. 5. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Rávenni? Szerintem elég, ha petting során engedsz dolgokat. Ha ez nem lesz elég, akkor a szájába rágod egyértelműen, hogy már szeretnéd! :) A legjobb barátnőm is annyi idősen vesztette el, mint Te, ő is csak megoldotta valahogy! ;)
2009. aug. 5. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Nyugodtan szólhatsz is neki! Azért mondta, hogy neki nem sürgős, hogy tudassa, nem akarja siettetni a dolgot. De a rávezetés még célszerűbb: ha olyan szituban vagytok, légy kihívóbb és rámenősebb, mint szoktál, izgasd fel, és hidd el, nem fog "megálljt" parancsolni, és utána történnek a dolgok, ahogyan kell! :) 23/F
2009. aug. 5. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
kapd el egy csókolózós kényeztetésre, és szép lassan bontsd ki a ruháiból :)
2010. jún. 18. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!