Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » A szüzességemet szeretném...

A szüzességemet szeretném odaadni a barátomnak szülinapjára. Örülne neki?

Figyelt kérdés
Nem pont azért,mert szülinapja van és akkor bumm,hanem ugy is érzem,hogy nagyon akarom már a dolgot,és mivel mostanában lesz a szülinapja,és pénzem sincs most,hogy vegyek neki valamit,ezért arra gondoltam hogy magamat adnám.Szerintetek "béna" ajándék vagy vegyek neki valamit inkább?De magamon kívül mást nem tudok neki adni:( Ez ciki ajándék?
2008. dec. 14. 18:56
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
92%
Hát nem tudom, szüzesség, mint ajándék.. vagyis ajándék egy pasinak persze, de szerintem ha nincs pénzed, süss neki valami sütit. Én barátomat bármikor le lehet venni a lábáról egy tál kókuszgolyóval.
2008. dec. 14. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

anno az első szerelmemnek én is "magamat" adtam :) nem ciki egyáltalán, sőt!! elolvadt tőle :)

már, mikor tudtam, hogy jön, mécseseket gyújtottam, halk zene szólt, gyümölcs, édesség előkészítve, és a köntösöm alatt szexi fehérneműt viseltem és egy piros masnival átkötöttem a derekamat :))) nagyon meglepődött, de ennél szebb és életre szólóbb ajándékot nem adhattam volna neki :)

2008. dec. 14. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Én is ezért gondoltam erre:) Csak ugye én női aggyal gondolkodok,és nem tudtam h a fiúk hogyan állnak ehhez a témához:) A piros masnit én is tervbe vettem,és köszi az ötletet,hogy derékra kötni,mert el nem tudtam képzelni,hogy mimet tekerjem be:)))
2008. dec. 14. 19:10
 4/18 A kérdező kommentje:
És ha a combomra kötném a masnit,mint valami harisnyakötő???Melyik a jobb?
2008. dec. 14. 19:11
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Shakespeare-rel szólva, "Ahogy tetszik"... :))


Bár a derék szerintem is "ráutalóbb", de ha neked combon szimpatikusabb/kényelmesebb/jobban tetszik/miegyéb, akkor ott. Csak rajtad áll. :)


Amúgy fiú vagyok, és ha én lennék a barátod, szintén elolvadnék egy ilyen ajándéktól. :) Egyáltalán nem ciki, nagyon jó gondolat ez, imádni fogja ő is. :)

2008. dec. 14. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim válasza:
100%
Ennél szebb, érzékibb és romantikusabb ajándékot nem is tudnál adni soha a büdös életbe. Ezt fogadd meg. Ha engem lepne meg így egy barátnőm...hajj de szép is lenne :)
2008. dec. 14. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

Köszi,aranyosak vagytok:)Megnyugodtam:)


Viszont ha van kedvetek,írjatok ötleteket,hogy mondjuk mi legyen rajtam,vagy hogy díszítsem fel a szobát stb..bármi!! Ötletem van,de több szem többet lát,és tuti über jó a fantáziátok!:)

2008. dec. 14. 21:56
 8/18 anonim válasza:
100%

Amit a 19:06-os válaszoló írt az teljesen jó + leültetheted 1 székbe és egy erotikus tánccal még jobban feltüzelheted.. Hmmm...én sem felejtenék el egy ilyen ajándékot, az 100%!

Sok sikert!!!

2008. dec. 14. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 Srapnel ***** válasza:
82%

Én biztos megdöbbennék egy ilyen ajándéktól. Mintha vakbélműtétet adnék nászajándéknak. Meg "magadat"? Ne szülinapi ajándék legyen valaki, hanem a párom. Te magad írtad, hogy mert nincs pénzed, azért gondoltál erre a megoldásra. Tehát szépen összekötötted pénzzel: kiváltod a szüzességeddel.


Szerintem inkább kézműveskedj neki valamit, van egy rakás klub, meg üzlet, ahol lehet ilyet csinálni (nem túl drága - pár száz ft). Csinálj neki egy szép estét, akárhogy is, de ne ez legyen a kimondott ajándék.

2008. dec. 15. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 Srapnel ***** válasza:
77%
Egybként az angol "weird" szó jutott eszembe, ami furcsát, dilist jelent kb. Nagyjából tárgyiasítod a szüzességedet. Persze ha a pasid gondolkodása más, tehát nem egyezik az enyémmel, akkor jól is kijöhetsz belőle, csak aztán jó pár év múlva, egy vidám sörözés közben az egyetemi klubban/céges vacsin, titkolni, vagy hazudni kelljen, ha feljön a téma, mert akkor már lehet, nem fogod jó ötletnek tartani.
2008. dec. 15. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!