Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » A szüzességemet szeretném...

A szüzességemet szeretném odaadni a barátomnak szülinapjára. Örülne neki?

Figyelt kérdés
Nem pont azért,mert szülinapja van és akkor bumm,hanem ugy is érzem,hogy nagyon akarom már a dolgot,és mivel mostanában lesz a szülinapja,és pénzem sincs most,hogy vegyek neki valamit,ezért arra gondoltam hogy magamat adnám.Szerintetek "béna" ajándék vagy vegyek neki valamit inkább?De magamon kívül mást nem tudok neki adni:( Ez ciki ajándék?
2008. dec. 14. 18:56
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Elég ciki lenne ha erről beszélni kéne céges bulin,egyetemi klubban vagy bárhol..:) Nem tudom kinél hogy műkszik,de normális ember ilyenről nem beszél:) NEm is értem,miért kéne erről hazudni,ha egyáltalán nem is beszélünk iylenekről társaságba:)Érdekes hozzáállás,de ez is egy vélemény.MIndenesetre szerintem jó ötlet,a szüzességemet kapja.
2008. dec. 15. 13:22
 12/18 anonim ***** válasza:
81%
és arra nem gondolsz, hogy a szüzesség elvesztését nem lehet eltervezni??? annak spontán kéne jönnie. mi van akkor, ha nem tudod elengedni magad, ha rágörcsölsz, ha fájni fog és azt akarod, hogy hagyjátok abba??? akkor mi lesz a "nagy ajándékkal"??? mi is sokszor elterveztük anno, de sosem lett belőle semmi. Aztán egyszer amikor csak úgy jött, na akkor történt meg. amúgy jó ötlet lenne, ha azért adnád oda magad, mert imádod és felkészültnek érzed magad rá , de én úgy vettem ki a szavaidból, hogy nem tudsz neki mást adni, mint ezt és ez a gáz. Ne azért add oda a tested, mert nincs más!!!
2008. dec. 15. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 Srapnel ***** válasza:
77%
Márpedig bármiről lehet beszélni a barátaiddal. Vagy esetleg majd (kell) az utána következő párjaiddal. Nézheted úgy is, hogy egy listára kerül a te szüzességed a tavalyi görkorcsolyával, meg a jövő évi videokártyával.
2008. dec. 15. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Akkor rosszul jött le az irásaimbol,bocsi:)
2008. dec. 15. 17:17
 15/18 anonim válasza:
100%
dehogy is ciki.ennek biztos örülni fog!:)
2008. dec. 15. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim válasza:
100%
Ha nem tárgynak tekinted, hanem egy kedves gesztusnak, amit szerelemből teszel, és ő is viszonozza azt. Megvan a kellő figyelem, felelősségérzet!!!, akkor rendben.
2008. dec. 15. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem aranyos ötlet,bár egy kissé eltervezett és pont ezt az egyszeri élményt nem jó eltervezni,ahogy előttem szólók írták.

Én is barátom szülinapjára szerettem volna "időzíteni",aztán mégis előbb,spontán történt meg.

Szerintem a filmekben látható romantikus,halk zenés,gyertyafényes első együttlétek a legritkább esetben sikerednek jól a valóságban.Ott egy árva szó se esik a fájdalomról,kényelmetlenségről,szégyenlősségről...

Szerintem jobb tényleg spontán,a pillanat hevében egymásnak esni.Ettől függetlenül lehetséges,hogy a barátod nagyon fog örülni ennek a különleges ajándéknak.

Sok sikert!

2008. dec. 16. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
48%

NEm tudom, hogy hány éves lehetsz, gondolom még 20 alatti vagy, egyébként erről beszélni pláne, hogy így előadod, hogy amúgy sincs pénzed ajándékra, hát erre gondoltál, jelzem nem csak társaságban ciki beszélni, hanem itt is.

Gondolkozzál egy kicsit!!!!!!!

2009. jan. 13. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!