Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 27 éves bp-i srác vagyok és...

27 éves bp-i srác vagyok és még szűz! Hol tudnék olyan lánnyal megismerkedni, akit nem zavar a tapasztalatlanságom?

Figyelt kérdés
Nem vagyok rossz pasi, lakás, kocsi stb mindenem megvan, de mégsem jön össze sosem. Prostit nem akarok!
2010. szept. 13. 11:26
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%

Lakás, kocsi midnen van.:D ezen jót röhögtem.

Írj belső tulajdonságokat, és akkor megmondom miért nem.

2010. szept. 13. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Jófej, kedves, törődő, érzékeny ha kell, komoly ha kell. Ez lennék én.
2010. szept. 13. 11:30
 3/20 Réti bubuzér ***** válasza:
95%
Te vagy a mesebeli herceg akkor... Pénz, autó, lakás, jófej, komoly, és egyedülálló. Önismerettel minden rendben? Gondolok itt a hagyományos fiú-lány klisé elvetésére, és bővített értelmezésére.
2010. szept. 13. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

"Nem vagyok rossz pasi, lakás, kocsi stb mindenem megvan"


pontosan ezért nem jön össze. mert így gondolkozol.

2010. szept. 13. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

Na! Nincs rossz tulajdonságod? Akkor ez a baj!


De nem hiszem el, hogy nincs olyanod. Milyen nőre gondoltál? Milyen nő felelne meg az igényeidnek? Külsőre és belsőre? Nem lehet, hogy túl magasra tetted a lécet?

A kocsidért és házadért magad dolgoztál meg? Mert ha igen, akkor gondolom kevés időd maradt ismerkedni. Esetleg túl félénk vagy? Volt egy plátói szerelem aki nem jött össze? próbáltál már lányokat randira hívni? Most hirtelen ezek jutottak eszembe.

2010. szept. 13. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
semmit ne tégy, koncentrálj a karriered építésére, és ne keresd a szerelmet, ez a legfontosabb hidd el nekem az igaz szerelem hirtelen jön és anélkül hogy keresnéd, majd meglepődsz de ez így igaz, megtalál majd aki neked van írva, csak légy türelmes az élettel :)az hogy szűz vagy szerintem egy nagyon klassz dolog én L/18 vagyok és szerintem nagyon sexi ha egy pasi akárhányévesen is de még szűz :) ne aggódj, és ne csinálj hülyeségeket sem :) pux
2010. szept. 13. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Természetesen kapcsolat szempontjából nem érdekelnek azok a lányok, akiknek a lakás-kocsi páros a legfontosabb. Az értékrendemmel szerintem nincs baj, ezt a kettőt csak azért írtam be, mert előző kérdésemben valaki azt írta, tuti azért nincs senkim, mert a szüleimnél lakom.
2010. szept. 13. 11:41
 8/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm L/18, én is hasonlóan gondolkoztam sokáig, nem is nagyon törődtem vele, titkon vártam persze a szőke (barna, fekete) hercegnőt, de nem jött.
2010. szept. 13. 11:42
 9/20 anonim ***** válasza:
Esetleg ha levetkőznéd legalább magad előtt a gátlásaidat és önmagadnak beismernéd a dolgokat, megszűnhetne a nemi identitás-zavarod is, és akkor tudnád, hogy merre, hány méter :D
2010. szept. 13. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Biztos van rossz tulajdonságom is. Milyen lányra vágyom? Pont ez az, hogy ha azt írom, teljesen mindegy, úgyse hinné el senki. Talán belső tekintetében volna pár, pl. legyen kedves, őszinte, intelligens..
2010. szept. 13. 11:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!