Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Fiúk, titeket mennyire zavar...

Fiúk, titeket mennyire zavar az, hogy a szűz csajotok túlságosan ragaszkodik a szűzességéhez?

Figyelt kérdés
Megértitek őt vagy estleg túlzásnak tartjátok, hogy a lányok igy paráznak? Véleményeket kérnék, kort és nemet.
2011. szept. 10. 16:22
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
59%
zavarna
2011. szept. 10. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
52%
Túlzás, ha szeret a fiú akkor nem fog fájni, mert óvatos lesz.
2011. szept. 10. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
én megértem, ha találok rendes csajt akivel jól elvagyunk házasságig is tudnák várni :) am ha fiú nem bunkó sokáig tud várni...ha szereti a csajt :) 18f
2011. szept. 10. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
ez aranyos válasz volt
2011. szept. 10. 16:32
 5/21 anonim ***** válasza:
71%

Oszt' mégis miért kéne várni? Meg mire? Nevetséges ez a duma. Én megvárom a fél évet is ha kell, de azért annál többet mégis mire kéne várni? Ha szeret valakit az ember szerelemből, és kölcsönös a dolog, akkor általában szeretkeznek.


Nem attól lesz csajod, hogy ezt az idióta vallásból ránk ragadt szarságot hirdeted. Így is a túlparázás miatt fáj a legtöbb lánynak.

2011. szept. 10. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim válasza:
100%
Én nem vagyok fiú, de szerintem jobb ha egy lány fejével is gondolkodsz. Általában minden lánynál téma a szüzesség elvesztése, meg az ezzel kapcsolatos dolgok. Egyszer minden lányhoz eljut a "rémhír", hogy ez borzasztóan fáj és stb, szóval nem csoda, ha a félelmük miatt halogatják a dolgot. És szó mi szó, tényleg fájhat annyira, de ez egyén és helyzet függő is... Szóval a legjobb, ha fokozatosan melegíted be, és készíted fel, és ha jól csinálod, akkor a végére már ő akarja, hogy megtörténjen a dolog. Petting és társai csodákra képesek... :)
2011. szept. 10. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
lányoknak ez nagyobb lelki dolog, nem csak h fizikailag fájhat...a szex alapból csak akkor lesz jó ha mind2 fél akarja...és ezt nem tudja felfogni pár kőagy...én kivárom amég a lány akarja, mert ha addig együtt vagyok vele, csak erősödik a kapcsolat...ha már szerelemeddel lehetsz szerintem többet ér mint 1 1éjszakás kaland...16:31-as voltam...
2011. szept. 10. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

Engem egyáltalán nem zavarna! Főleg, hogy mivel én szűz vagyok, és én is elvárnám egy nem szűz lánytól, hogy várjon!


Lehet röhögni, de fiúban is van ilyen! Fél év minimum!


17/F

2011. szept. 10. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
és nem vallást hirdettem, csak példát hoztam fel...
2011. szept. 10. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

Én a 15. szülinapomon ismertem meg a barátom :D napokon belül össze is jöttünk, kérésemre mégis megvártam míg 16 lettem. Tehát a barátom egy évet várt rám, de főleg azért,mert nagyon fiatalok voltunk :D

L/16,5 (még mindig együtt)

2011. szept. 10. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!