Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Ez hogy működik? Mindenkinél...

Ez hogy működik? Mindenkinél másképp van?

Figyelt kérdés
20éves vagyok és már pár éve nem vagyok szűz. Régóta bennem vannak a következő kérdések. Mindenkinek fáj az első? Vérezni mindenkinek vérzik? Már csak azért is kérdezem,mert egyáltalán nem emlékszem vérzésre és azt is tudom,hogy nem fájt kicsit sem. Oké lehet hülye kérdés, főleg 20évesen.... Köszi a válaszokat előre is
2010. szept. 14. 16:49
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem sem fájt (max. minimálisan). Nem vérzett. Élveztem.
2010. szept. 14. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
nánai. még véletlenül se használd a keresőt!
2010. szept. 14. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Csak két dolog van, ami mindenkinél biztos: a születés meg a halál. Az összes többi dolog a világon vagy megtörténik veled, vagy nem. Tehát nem vérzik mindenki és nem fáj mindenkinek az első.


Az meg jó kis logikára vall, hogy tudod, hogy neked nem fájt az első, de azért megkérdezed, hogy mindenkinek fáj-e...

2010. szept. 14. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

nekem sem fájt . de véreztem :P

és az a gáz hogy észre sem vettem csak reggel hogy kicsit olyan a lepedő xD

mindent megnéztél hogy nem lett e olyan? meg másnap a bugyid nem volt véres?

2010. szept. 14. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem fájt, nem véreztem. Ne általánosíts!
2010. szept. 14. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!