Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Egyszerű a kérdés, nálatok ez...

Egyszerű a kérdés, nálatok ez hogy működik? (csajok)

Figyelt kérdés

én kezdő vagyok, és a barátnőm is az, de előtte nehezen találtam párt "18/F" pedig jól nézek ki, csak hát nincs tapasztalatom összvissz a felizgatásig,tovább még semmiben nem vagyok jártas (ezt az utat barátnőmmel végig jártuk egészen addig h. már csak az-az együttlét következik), de most nem ez a kérdés:

mit szertettek jobban: ha ti tapasztalatlanok vagytok akkor a fiú legyen:

tapasztalt, vagy kezdő

ha nektek nem ő lenne az első akkor:

a fiú legyen tapasztalt, vagy kezdő

mert köztudott hogy a kezdő fiú még jobban képes odaadni magát, tökéletessé tenni az első együttlétet "mert neki ez lesz az első", és fordított helyzetnél meg már más az elvárás: a tapasztalt fiú a kezdő lányért tegyen meg mindent,

miért nem kezdtek kezdővel? pedig nálam ez a legfontosabb:

hogy első legyek neki mindenben, h. megadjak neki mindent, h. tökéletes legyen.

Ti miért nem szerettek elsők lenni? (kérlek válaszoljatok, még ha máshogy is van),

ennyi kihívástól megijedni???, vagy nem értem, tapasztalt fiú *megtesz a kezdő lányért mindent "és sztem ő is szeretni h. nem bízott eddig meg senki másban, csak benne",

de tapasztalt lány-kezdő fiú???wtf, inkább mentek a könnyű prédára, vagy elfogadnátok ha a párotoknak ti lennétek az első, és megtennétek mindent h. jobban sikerüljön az együttlét?

(bármiféle választ várok, de nekem a kezdő-kezdő, tapasztalt-tapasztalt felállás tetszik,)

vélemények??? (és minden kérdésre)


2011. júl. 10. 13:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Egy srác volt az életemben,akinek én voltam az 1. .Sokkal jobb volt az ágyban,mint mások,akik tapasztaltabbak.Nem az számít,hogy kivel mennyi tapasztalatot szereztél,hanem az,hogy mennyire van érzéked hozzá.Szerintem.
2011. júl. 10. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ennyi közhelyet egy megfogalmazásban.


Neked nincs egészséges önértékelésed?

2011. júl. 10. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem ezen múlik. Én tapasztalatlan kategóriába tartozom és szerintem a kezdőnek és a tapasztaltnak is vannak előnyei. A kezdő inkább lelki okok miatt esik jól hogy tényleg neki én vagyok az első. És ha én is kezdő vagyok legalább együtt bénázunk :DDD A tapasztalt meg egyértelmű tud segíteni de az meg rossz érzés lehet hogy nem én vagyok az első. De természetes hogy ez nem várható el minden pasitól xD Szóval mindegy.
2011. júl. 10. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Hát én még "kezdő" lány vagyok,és a pasim tapasztalt..és félek egy kicsit a dologtól,jobb lenne,ha őis szűz lenne,de mivel szeretem,nemérdekel.és sztem ha már a fiú és a lány is kezdő,akkor minden ok,mert mindketten bénáznak.:) ha a lány tapasztalt,akkor jobb ha a fiu is az,de akkormár sztem mind1,nem ettől függ az első szexuális kapcsolat,hogy ki mennyire tapasztalt vagy nem.Ha szeretitek egymást,leszarjátok.:D
2011. júl. 14. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!