Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Hogy reagálnátok ha a szerelme...

Hogy reagálnátok ha a szerelmetek 3 hónap járás után bejelentené, hogy a házasságig nincs szex?

Figyelt kérdés
17 éves csaj, én 2 évvel idősebb vagyok és nagyon nem gondolkozok a házasságon. Csak én gondolom úgy, hogy ez szemét dolog volt, hogy nem a kapcsolat elején mondta?
2010. szept. 16. 09:48
1 2 3 4 5 6
 1/51 anonim válasza:
60%

Én kiakadnék. Igaz, hogy én lány vagyok, de akkor is. Ez így zsákbamacska lenne. Mi van, ha házasság után derül ki, hogy nem jó a szex vele?

Szerintem ez nem csak az ő hibája. Talán a szülei nevelték így, vagy esetleg nagyon vallásos. Ha szereted, akkor vársz a házasságig - legfeljebb majd elváltok, ha nagyon nem jó vele. Talán nem ártana ezt megbeszélni vele. Mondd el neki, hogy már 2010 van és nem szoktak a házasságig várni.

2010. szept. 16. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/51 anonim válasza:
94%
Nem volt tőle szemét dolog, gondolom most jutottatok el odáig, hogy ezt el kellett mondania. Vagy hogy képzelted? "-Szia XY-vagyok 17 éves, házasság elött nem szexelek?". Most jön az, hogy megbeszélitek. Neked van igényed rá, neki nincs, vagy köttök valami kompromisszumot, és ha komolyan gondolja, akkor keresel valaki olyant, aki lefekszik veled bármikor, ő meg keres magának olyat, aki annyira szereti, hogy vár rá bármeddíg...
2010. szept. 16. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/51 anonim ***** válasza:
97%
Szerintem tudod a választ. Nyilván ennyi idős fejjel nem fogod elvenni. Zsákbamacskát pedig ne vegyél! Beszéld meg vele!Ha nem akar semmit, akkor lépj le! De az is lehet ám, hogy csak próbára akar tenni! Sőt Ez a legvalószínűbb! Akkor meg légy kitartó!
2010. szept. 16. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/51 anonim ***** válasza:
9%

Hehh, Nekem is volt egy ilyen csajom, amikor ismerkedtünk már akkor kijelentette, hogy házasságig nincs kufirc.

Tudtam, hogy úgysem bírja ki, nincs olyan aki kibírná.

Igazam is lett, mielőtt összejöttünk már leszopott párszor és a hivatalos dátumunk után 3 nappal már benne ült.

2010. szept. 16. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/51 anonim ***** válasza:
64%

Gondolom vallásosság miatt mondja. Hát, őszinte leszek, én nem biztos hogy folytatnám így a kapcsolatot, nem is csak a szex miatt, hanem mert én nagyon-nagyon nem értek egyet a vallással és annak követésével. Ezt most nem fejtem ki, más lapra tartozik, a lényeg hogy ha egy lány így gondolkozik, akkor nagyon vallásos, az pedig annyira távol áll tőlem, hogy szerintem más problémák is lennének a kapcsolatunkban, nem csak a szex.

Félreértés elkerülése végett, természetesen nem kizáró ok a vallásosság, csak ne nagyon látszódjon az életmódján, ne legyen földhözragadt, ne éreztesse velem túlságosan mert engem nem érdekel, felőlem járhat templomba is, csak engem ne keverjen vele. Azt hiszem egy olyan lány, aki betartja a "házasságig nincs szex" elvet, nem fér bele ebbe a kategóriába.


Persze ez csak rám vonatkozik, te biztos másképp látod a dolgokat, de hát úgy szólt a kérdés, hogy mi hogy reagálnánk, én így. :)

2010. szept. 16. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/51 anonim ***** válasza:
* ne keverjen bele, bocs.
2010. szept. 16. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/51 anonim ***** válasza:
41%
Azt mondanám, hogy csá, mert ki mondta hogy meg akarok veled házasodni!
2010. szept. 16. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/51 anonim ***** válasza:
51%
Sajnos még a mai világban is vannak még ilyen vallásos emberek.Én a helyedben nem várnék házasságig mert aztán a nászéjszakán derül csak ki hogy mennyire nem jó vele a szex:S plusz ki tudja még milyen más hülye vallásos dolgai lehetnek az ilyen emberek többsége kicsit szegény lelkileg.Üljél le vele egy kellemes helyen és próbáljátok meg megbeszélni.
2010. szept. 16. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/51 A kérdező kommentje:

Adok neki pár hét próbaidőt, hogy hátha meggondolja magát, ha nem akkor kalap kabát.

Jó, nem azt vártam volna, hogy az első randin úgy kezdi, hogy a házasságig nincs szex de a 3. randin mondhatta volna, hogy figyelj én a hazásságig nem akarom elveszíteni és akkor rögtön át tudtam volna gondolni de így 3 hónap után bejelenteni gáz.

2010. szept. 16. 11:08
 10/51 anonim ***** válasza:
96%
nem gáz csak ő sem hülye hogy ezzel elrontsa az esélyeit, meg aztán lehet hogy csak a szülei sulykolták bele.
2010. szept. 16. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!