Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Amióta együtt vagyunk a...

Amióta együtt vagyunk a barátnőmmel, egyszer sem engedte hogy közeledjek felé (szexuális értelemben)?

Figyelt kérdés
3 éve vagyunk együtt, nagyon szeretjük egymást. Párkapcsolatunk harmonikus, kiegyensúlyozott. Ő 18, én 20 éves vagyok. Még azt is elutasítja, hogy ruhán keresztül megérintsem a melleit. Én nem erőltettem soha nála, mert nagyon szeretem! , megértő vagyok, és várok, mert azt mondta még idő kell neki. De létezik az, hogy több mint 3 év nem elég?
2008. dec. 19. 22:40
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Mennyire vallásos? Vagy egyéb régi sérelem?

Ha jól sejtem még szűz. Szerintem mutasd meg neki ezt az oldalt, hogyha aggódik valami miatt akkor itt kap segítséget. Másfelől kérdezted már? Talán ha leülnél vele és elmondanád neki hogy nem kell rögtön lefeküdnötök de neked is vannak igényeid, vágysz rá, így talán annyit megengedhetne hogy legalább a melleit megérintsd. 18 évesen már megértheti, és az alapján amit leírtál kiérdemelted a bizalmát.

Bár most jut eszembe: ritka de van nő aki szüzen akar férjhez menni. Talán megkérdezhetnéd erről van-e szó.

2008. dec. 19. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
89%
nem tudom, 3 ev eleg hosszunak tunik. Mit csinaltok akkor, csak beszelgetni szoktatok e scsokolozni?? Ha szereted, adj idot neki, amennyire szuksege van. Vagy ulj le vele beszelni arrol hogy hogyan is kepzeli el a jovot, csak hogy tudd, mihez tartsd magad, meddig varj. es te is mond el neki, hogy te hogyan kepzeled.
2008. dec. 19. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha biztos vagy benne hogy szeret téged és mégsem engedi, még csak a pettinget sem , akkor annak biztos lelki okai vannak, erről muszáj beszélnetek, már rég kellett volna...kérd hogy legyen őszinte hozzád, mert te szereted és vársz rá, nem ezt érdemled...ha bántották és azért nem akar akkor menjetek pszichológushoz, vagy nem tudom pontosan, de meg kell tudnod az okát...egy 18 éves lány, már érett nő, nem normális ha nem vágyik a szerelmére...drukkolok..
2008. dec. 19. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

3 év azért nagyon hosszú idő ahhoz, hogy megérinteni se hagyja magát. Vagy fanatikusan vallásos (ő, vagy a környezete), vagy nagyon súlyos lelki baja van (sokféle lehet: kiskorában megerőszakolták, vagy pedig van valamilyen testi hibája, és ezt túlozza el).


Mindenképpen tisztáznod kell vele az okot. Ha ez 3 év alatt sem sikerült - később hogyan fogtok problémákat megbeszélni???

Azt nem gondolhatod, hogy köztetek nem lesz probléma: MÁRIS van olyan, amit már évek óta nem tudtok még megbeszélni sem.


Mindenképpen beszélned kell vele!

2008. dec. 19. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha 3 év, ott már nagyon komoly bajok vannak... Vagy a hölgy van rettentően félretájékoztatva, vagy fanatista vallásos esetleg pszichológiai eset.


Hogy bírtad ki 3 éven keresztül? És azt, hogy erről nem beszéltél vele? Ha majd megesik a beszélgetés, ne engedd kitérő válaszokat adni, azért, mert, csak, és társai nem elfogadhatóak.

2008. dec. 19. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
73%

Mit ne mondjak, türelmes ember vagy. Bár, ha harmonikusnak és kiegyensúlyozottnak ítéled meg a kapcsolatotokat testi vonzalom nélkül, akkor ez nekem elég intellektuálisnak tűnik. Miért pont 3 év után vetődik fel benned a testiség kérdése ?

Attól félek, hogy a lánynak valami gátlás miatt megfelelő ez az állapot. Sajnos úgy tűnik, hogy ha Őt válaszod, akkor nem fogsz egy jót kefélni egész életedben. Arról meg hogy mondjuk orálisan elégítsen ki ne is álmodj. Szerintem csak a filmekben van olyan, hogy a gátlásos lányból vadmacska lesz.

Persze most azt mondod, hogy szeretem és kitartok mellette. Aztán 30-35 évesen találkozol egy olyan nővel, aki rendesen kifacsarja a szerszámod, mélyen el fogsz gondolkodni az eddigi szexuális életedről.

Mások vagyunk, más a vérmérsékletünk, más a szexuális igényünk. Amit leírtam, az az én személyes véleményem az én vérmérsékletemnek megfelelően. Ennek ellenére vannak emberek akik boldog és kiegyensúlyozott kapcsolatban élnek úgy, hogy nem fontos számukra a szex. Talán aszexuális az orvosi megnevezése az ilyen embereknek.

2008. dec. 20. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
78%

Ha aszexuális lenne (nagyon ritka egyébként), akkor 3 év alatt sok mindent engedett volna neked - azért, mert szeret. Nem élvezné (közömbös lenne) - de engedné.

Ezzel együtt azért előfordulhat. Tisztázd vele!

2008. dec. 20. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
öcsé,neked aztán van türelmed..azt megkérdezted már tőle,hogy miért nem engedi? azon kivül,hogy idő kell neki,mert ez a fedősztori.nem kiván téged?vagy nem szeret?vagy valamilyen korábbi lelki trauma miatt? egy hosszas és alapos beszélgetést kellene megejtenetek erről,mert más nem segithet.
2008. dec. 22. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!