Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Kamaszok, ti hány évesen...

Kamaszok, ti hány évesen vesztettétek el a szüzességeteket? Pasi hány éves volt? Szerintetek hány évesen ideális elveszteni?

Figyelt kérdés
Továbbá mi a véleményetek olyan lányokról, akik 14 éves korukban már rendszeresen szeretkeznek?
2010. szept. 20. 18:42
1 2 3 4 5 6
 41/55 anonim ***** válasza:

13,5/L vagyok és szűz :D

Kb 16 éves koromig még szeretnék az is maradni ;)

2010. okt. 17. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/55 anonim válasza:
37%
az egyik haverom 13 évesen már nem szűz ennyi..
2010. okt. 21. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/55 anonim ***** válasza:
74%

13,5 évesen a barátom 14,5 éves volt

nincs korhoz kötve, de 14 év alatt büntetik(ezt hallottam)


most 14 a barátom 15

2010. nov. 2. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/55 anonim ***** válasza:
24%
Az utolsó ribanc dugaszolója bűncselekményt követett el, remélhetőleg megy a kiskorúak fogházába 14 éven aluli személy megrontásáért.
2010. nov. 4. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/55 anonim ***** válasza:
81%

Még szűz vagyok.És nem szeretnék kort mondani,hogy meddig akarok az maradni.Szerintem ez totál nem kortól függ.Attól sem függ,hogy valaki mennyire érett.Lehet,hogy 13 évesen már nem szűz,de valószínűleg nem azért mert már érzelmileg megérett a szexre...csak ribanc,és 1hónap után lefeküdt a pasijával.Akkor érett valaki a szexre szerintem,ha tudnak várni a párjával legalább 3hónapot,és nem rögtön bele a közepébe.Mert egy kapcsolat nem csak a dugásról szól.

Én addig szeretnék szűz maradni,amíg meg nem találom azt,akivel úgy érzem,hogy elszeretném veszteni.És igen....egyszer majdnem elvesztettem.Részegen,a diszkó mögött....tipikus.De szerencsére kezdtem józanodni,ezért szépen kaptam magam,megkerestem a barátnőmet és hazamentünk.Azóta sem tudja senki,hogy miért akartam annyira hazamenni (:

Szóval...vigyázzatok magatokra.A szüzesség nem csak formaság,ahogy azt sokan gondolják.Tényleg érték.(:

14/L

2010. nov. 5. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/55 panzer2 válasza:
61%
Mi a faszt kerestek 13-14 évesen diszkóba? Szégyen, hogy van aki 13-14-15 évesen elveszti...16/F és szűz.
2013. aug. 18. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/55 anonim ***** válasza:
Még mindig szűz vagyok. 16/L
2014. júl. 5. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/55 anonim válasza:
Én még szűz vagyok de a barátommal (15) tervezgetjük a dolgot mert már késznek érezzük magunkat és mindketten biztosan akarjuk. Szerintem mind1 a kor csak igazán szeressék egymást és legyenek tisztában a dolgokkal :) 14/L
2015. jan. 7. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/55 anonim válasza:

Én nem bíráskodok senki felett. 12.évesen is érdekelt a dolog, 14-15 évesen is de most itt vagyok még mindig 24.évesen szűzként.Többször volt komolyabb kapcsolatom de nem gondoltam magam érettnek.


Kérdésedre válaszolva az első szeretkezéshez kell:

Bizalom

Védekezés

Együttműködés

Egy megfelelő társ

Érettség

Szerintem ezek a legfontosabbak. Ha úgy érzed érett vaagy rá és van valaki akivel hosszabb kapcsolatban vagy, miért is ne?! A kor nemszámít mert manapság a gyerekek hamarabb fejlődnek.

(Bár az is lehet hogy én vagyok lemaradva):) :)

2015. márc. 23. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/55 anonim válasza:

Előző vagyok. 24/L

(Elfelejtettem odaírni

Bocsi :))

2015. márc. 23. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!