Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 16-17 éves kor ideális a...

16-17 éves kor ideális a szüzesség elvesztésére?

Figyelt kérdés
Persze nem 1-2 hónapnyi járás után, hanem 7-8-9 stb hónap.. ?
2009. jan. 20. 19:30
 1/9 anonim ***** válasza:
92%

Ideális lehet, ha tisztában vagy(tok) a védekezéssel. Ha elég érettnek érzitek magatokat, akkor ideális. Előtte viszont sok petting, stb., ugyanis nem úgy megy, hogy durr bele. A védekezésen van a hangsúly. Olvassatok utána a dolgoknak, és ne ti legyetek a következő: "ma vesztettem el a szüzességem, nem védekeztünk, az első alkalomnál ugye nem lehetek terhes" kéredzők. :)

Sok sikert!

2009. jan. 20. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
86%
nincs olyan hogy ideális dátum. a szüzeséget akkor kell elveszteni amikor olyan as szituáció. mikor te is nagyon kívánod a másikat és majd meg veszel hogy az övé légy. nem hinném hogy idöhöz kötött ez. ha ez 25 évesen jön el akkor kell megtörténnie, ha 17 évsen akkor történjen meg. csak ne azért hogy már túl legyél rajta. a sexet kívánni kell, és ha a jelenlegi hapiddal nem akarod akkor majd a következövel fogod.
2009. jan. 20. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
65%

Nem ideális, csak divatos...

azután olyan sokan megbánják, bár talán nem is fogják fel... rossz képzetük lesz a testiségről, sokszor nem lesznek képesek élvezni a szexet stb.

Tedd, amit jónak látsz, szerintem hülyeség ilyen korán kezdeni. Védekezzetek.

2009. jan. 20. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
91%

Ezt nem lehet korhoz kötni. Mert mindeki máskor érzi hogy érett lett rá. sajna egyre többen érzik úgy hogy már 14 évesen itt az ideje. Nah az már korai. 16-17 év szokott az átlag lenni. De ha nem érzi igazán felkészülve magát az ember akkor ki is tolódhat. Én is 17 évesen veszítettem el, de nem bántam meg:) 6 hónap járás után történt meg.(és még mindig együtt vagyunk 28 hónap)

Szóval ki hogy érzi, de a testi lelki érettség egyaránt fontos, nah meg hogy tisztában legyetek a védekezési módokkal.

2009. jan. 20. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem nincs olyan hogy ideális mert mindeni máskor érik meg rá.Én már korábban elvesztettem és nem bántam meg pedig elég fiatal voltam és tisztában voltam már akkor is a védekezés fontosságával.Mindig is idősebbnek néztek a koromnál, most nálam 5 évvel idősebb pasim van.
2009. jan. 20. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
79%
Nem kortol fugg tehat mikor akarod akor veszited el de jol gondold meg azt,hogy kivel teszed mert szeretned kell azt.
2009. jan. 21. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Nem rólam van szó, én már elvesztettem a szüzességem, most vagyok 16 és nem a divat miatt. Szeretem a barátomat és azóta is együtt vagyunk. (17 hónap)

:)

Azért kérdeztem, mert olyan sokan írják hogy aki túl korán kezdi az 30 éves korára kifog égni meg ne csodálkozzon ha nincs orgazmusa. És kicsit megijedtem...

A védekezés volt nálunk az első és legfontosabb dolog. Sokfajta védekezési módszert kipróbáltunk és most jutottam el arra a szintre hogy a legmegfelelőbb ami most van. :) Nuvaring

2009. jan. 21. 16:23
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Ideális ha mindaketten akarjátok és tisztában vagytok az érzéseitekkel és persze ha őszintén szeretitek egymást..:)
2009. febr. 28. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
79%
Nem kortól függ.Hanem észtől.(Gondolok itt védekezésre,megfelelő partnerre,megfelelő helyen)A törvény szerint 14éves kortól nem büntetendő.
2009. ápr. 10. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!