Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 20 éves fiú vagyok és még...

20 éves fiú vagyok és még szűz a barátnőm ezt nem tudja, azt hiszi hogy már rég nem az vagyok még nem mertem elmondani neki hogy szűz vagyok,2hónapja járunk és már időszerű lenne a szex? Bővebben lent

Figyelt kérdés
Az a baj hogy félek egy kicsit bevallani hogy még nem voltam lánnyal meg hogy bénáznék. A másik problémám hogy az elején még tökre kívántam a csajt minden smárolás után, de most így már nem annyira értsd: már nem áll fel amikor huzamosabb ideig smárolunk az utcán. Lehet már hozzászoktam? Szerintetek?
2010. szept. 29. 00:01
1 2
 1/18 Moszuke ***** válasza:

lehet hogy hozzászoktál.

én is kezdtem hozzászokni idővel.. az elején már a kézfogás is keménnyé tette a dákót.


2hónap után szerintem nem idő szerű a szex.


kérdés:

mért nem vagy őszinte hozzá? mi a szégyen abban hogy ő lesz neked az első? ez inkább valamiféle megtisztelés vagy ilyesmi kéne hogy legyen... no mind1:)

2010. szept. 29. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim válasza:

mindenképp valljad be neki, mer különben még rosszabb lesz. úgyis rájön, amikor ott jártok. neki és neked is könnyebb.

a többit elfelejtettem..bocs, kicsit be vagyok rúgva :-)

2010. szept. 29. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 Moszuke ***** válasza:
72%
na tessék nézd meg hova jutottál... egy alkoholista ad neked tanácsokat? látod hova vezet a hazudozás? még nem késő! most hívd fel a párod
2010. szept. 29. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
barátnőmnek épp tegnap mondta el a párja, hogy igazából szűz volt és neki is a barátnőm volt az első, ahogy a barátnőmnek ő. igazából nem volt mérges, csak azt mondta, hogy nagyon ostobán gondolta, hogy ez ciki és igenis jó lett volna, ha tudja, mert akkor máshogy áll a dologhoz, nem hiszi, hogy tapasztalt, ilyesmi. érdemesebb elmondani hidd el.
2010. szept. 29. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
hány éves a barátnőd? ezek szerint ő már elég tapasztalt...
2010. szept. 29. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Igazából az hogy 20 évesen én még szűz a barátnőm meg 17 éves(1 pasival feküdt le előttem) és nem az érdekesnek tartom persze erről én tehetek mert már volt pár lehetőségem csak én nem éltem vele... De igazatok van beszélni fogok vele és az is igaz hogy 2 hónap még annyira nem vészes szex nélkül.
2010. szept. 29. 01:09
 7/18 anonim ***** válasza:
Moszuke: rajtad mindig besz*rok. Ezen a hamradik hsz-en pár percet vigyorogtam. :) Állat vagy, peace. :)
2010. szept. 29. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim válasza:
Szerintem ne rinyálj, csak szopasd le.
2010. szept. 29. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim válasza:
Józsi, te vagy az? :D
2010. szept. 29. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Ezt a kérdést akár én is írhattam volna. 20 éves fiú vagyok és 2 hónapja járok a 17 éves szűz barátnőmmel. Ő azt hiszi, hogy régen faltam a nőket közben meg még szűz vagyok.

Most már nem mondom el neki, mert gáz lenne. Had higgye azt, hogy tapasztalt vagyok.

2010. szept. 29. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!