Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Miért találják cikinek egyesek...

Miért találják cikinek egyesek, ha még 17 évesen szűz egy lány és nem volt még komoly, sem komolytalan kapcsolata?

Figyelt kérdés
Voltak lány ismrőseim akik emiatt cikiztek... Ők már 14 évesen aktívan pasiztak és folyton arról volt szó kinek hány pasija volt milyen gyakran váltogatja egy nap hányszor csinálták és hol... Aztán mikor megkérdeztek engem és annyit mondtam nem vagyok érintett a témában elkezdtek piszkálni. Miért van ez?
2008. jan. 3. 21:24
1 2
 1/12 anonim válasza:
100%

Én 16 éves fiú vagyok, szintén nem volt úgy kapcsolatom se.

Nem kell velük foglalkozni, azthiszik hogy ettől ők felnőttek, pedig nagyon tévednek.

Ráérsz még, Te is fiatal vagy, megtalálod a megfelelő partnert, idő kérdése.

Érezni fogod ha szükséged van rá, nem kell semmit erőltetni csupán azért, mert mások szerint ez így ciki.

2008. jan. 3. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
valószínűleg azt hiszik, hogy az, hogy mindenki megdugja őket, amiatt van, hogy ők szépek szexik okosak stb (nem azért mert az átlag tinisrác mindent megdug ami hagyja magát) magyarán ez hízlalja az egójuk. ez most a menő, és kész. ne e törődj a véleményükkel, legalább téged komolyan fognak venni a fiúk meg nem emészt el az aids se meg más nemi betegség tíz év múlva... és lehet hogy régimódi baromság, de szerintem csodálatos dolog olyan fiúnak adni a szüzességed, akit szeretsz, és nekik ebben soha nem lesz részük (sajnos nekem se) :(...
2008. jan. 3. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
100%
Szia. Én is lassan már 17 éves fiú "férfi"leszek és nem csináltam azt. De nem is bánom. A lányok meg csak had örüljenek, hogy kurvák lettek. Mert akár, hogy a fiúk is ezt mondják róluk, a hátuk mögött.
2008. jan. 3. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Mert ostobak de nagyon!

Valamelyik nap olvastam valaki irta a termeszetes kivalasztodast....ne haragudj, hogy ezt hozom fel...azok a lanyok a sopredek es te vagy akinek esze van.

2008. jan. 4. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Nos,lehet a többieknek csak a szája nagy...Ismertem olyat aki előadta a nagy szexistennt,majd évek múlva egy egyetemre kerültünk az akkori pasijával és szóba került a csaj,és elmondta,h eyszer sem feküdtek le:):):)

Akinek ez a legfőbb témája,meg is érdemli!Nem azért,mert mi is kiszoktuk vesézni a barátnőmmel mindent a szexről,és az éppen aktuális barátjáról(én nemsokára férjnél leszek),és általában ha valami megváltozik az én nemi éltemben azt is...de ez nem nagyhangú dicsekvés két 17 éves lánytól.Egy idő után teljesen természetes dolog,h a nők is beszélnek a szexről,de őket inkább idétlen kiscsirkéknek nevezném,mert ha a testük meg is van a szexhez,de az eszük tuti nem.Meg aki azért cikizik mást,mert szűz,az mindent elmond az agyi képességeikről.Meg különben is csak a szaftos pletyi miatt érdeklődtek tőled.Sz*rd le őket magasról!

2008. jan. 4. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
100%
Ismerős a szitu! ÁLtalános iskolában rajtam is nevettek, mert nem jártam discoba 12-14 évesen és nem pasiztam, meg szexeltem, sőt még annyi idősen nem is menstruáltam! Állandóan piszkáltak, de egy idő után már nem érdekelt, én úgy voltam vele, hogy amjd mjndennek eljön a maga ideje! Persze, azért érdekeltek dolgok, tetszettek fiúk, meg érdeklődtem a szex iránt, csak én még nem akartam ebbe belevágni! 17 évesen veszítette, el a szüzességem! Nem bántam meg! Sőt, ha akkor nem lett volna barátom, hanem pl csak most jött el volna az igazi, akkor így sem bántam volna semmit sem! Ne törődj velük, róluk nme nőként beszélnek, hanem utolsó kis c@fkaként, hidd el! Tapasztalat!
2008. jan. 4. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Aki korán kezdi, az sajna hamar kiég. Képzeld el, aki 14 évesen már szexel, az 30 évesen már mindenhol, mindenféleképp, mindenkivel kipróbálta már. NIncs újdonság, nincs különlegesség. És jönnek az extrém dolgok, hogy valami érdekeset is találjon a szexben. Ellenben te még csak ezután kerülsz abba a srádiumba, hogy megfogta a kezed, kézenfogva sétáltatok, puszik a kapu alatt, az első csók. Neked, ha szerelemmel csinálod, még 35-40 éves korodban is szép dolgokat hoz majd a szex. Na Te majd akkor fogod olyan lesajnálóan nézni ezeket a csajszikat, akik most cikiznek téged.
2008. jan. 4. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én is ugyanebbe a cipőben járok. Lassan 17 leszek( lány vok. Nekem sem volt még barátom. 1-2 fiú ismerősöm pedig gyakran szoka kérdezgetni, h "na, szűz vagy még? Mikor lesz már pasid",stb. Nem is szoktam velük a magánéletemről, gondjaimról beszélni, ezeket ugyanis nem kérdi meg, hmi van velem, mi bánt, de az érdekli, meg barátnőimtől is megkérdezi h szűz-e még. Hála istennek nem csak ilyen tuskókat ismerek. A baráti körömben is sokan ismerek olyanokat, mint én, és aki már nem szűz, az sem szokott innen cikizni, meg káérdezgetni h, na szűz vagy e még. Korábban még ezek miatt rám is nyomás nehezedett, de őszintén szólva mostanság már nem érdekel. Sok múlik a baráti társaságon is.Én is azt mondom h ne foglalkozz velük!
2008. jan. 6. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

szia! Én egy 16 éves lány vagyok, 14 évesen vesztettem el a szüzességemet azóta is együtt vagyok a fiúval.Nem bántam meg a dolgot de így visszagondolva korai volt még.Szerintem ne foglalkozz ezekkel az emberekkel becsüld meg azt amilyen vagy és tartsd meg magadnak az ártatlanságodat amíg azt nem érzed hogy eljött az a pillanat.Egy lány akkor igazi lány ha nem adja oda magát fűnek fának.Jól teszed hogy vársz vele,egy balul sikerült éjszaka megváltoztathatja az életed és kihatással lehet a további kapcsolatod (kapcsolataid)-ban lévő nemi együttléteidre!És miért van a cikizés?(ahogy én észrevettem azokata lányokat alacsonyabb rendünek tartják a lányok akik nem voltak még együtt fiúval,azt hiszik etől ők nagyobbak,szebbek,kívánatosabbak stb..)

Ez az én szerény véleményem! Remélem segíthettem :))

2008. jan. 6. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
100%
én 18 éves vagyok, nekem is csak most 18 évesen van először barátom,vele feküdtem le először. előtte engem is cikiztek, most meg azért mert van barátom és mert már nem vagyok szűz. nem kell velük foglalkoznod!!velem ezt ráadásul a legjobb barátnőm tette!!!
2008. jan. 9. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!