Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 20 éves vok és szűz, most...

20 éves vok és szűz, most végre ismerkedek egy pasival aki 24 éves, de nem merem neki elmondani! Azért mert nem tudom még h mit akar tőlem, komolyat v csak szivat! Sztetek mit csináljak? és ha ezért elhagy?

Figyelt kérdés
2010. okt. 4. 13:30
1 2
 1/12 anonim válasza:
56%

Mondd el neki, ugye egy kapcsolatban a kölcsönös bizalom az elsődleges szempont. Ez pedig nem egy olyan "nagy dolog" (mármint ha elmondod neki)


Ha pedig ezért elhagy, illetve nem keresi a társaságodat, csak szívwességet tesz Neked.

Ha szeret, hidd el nem fog ezen a dolgon fennakadni.


Szerintem akkor mondd el, ha már jártok.

2010. okt. 4. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Olyan férfi meg nem született ezen a Földön aki ezert elhagyna!!! Sot! F32
2010. okt. 4. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nem is kell rögtön az elején elmondani. Majd ha oda kerültök elmondod. Ezért elhagy? Érdekes lenne...
2010. okt. 4. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:

Az a pasi aki ilyen miatt elhagy az tuti, hogy nem komplett.

Nyugodtan elmondhatod neki. F/20

2010. okt. 4. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Hát engem ez miatt hagyott ott az exem,ő tudta h az vagyok csak nem bírt várni.Úgyh van ilyen pasi.
2010. okt. 4. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Ha csak le akar feküdni veled biztos hogy nem fog arra várni hogy te rá szánd magad.Ilyenek vannak.Rosszul jársz egy idősebbel főleg ha vonzó vagy és csak a tested kell neki.Kezdd inkább egy szintén szűzzel,itt vagyok.
2010. okt. 4. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
ha ez miatt elhagy,ne sajnáld! Meg majd akkor sztem ráérsz elmondani neki, h szűz vagy, ha "oda" kerül a sor..
2010. okt. 4. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Vuuuk ***** válasza:

Szia!


Csatlakozom az előttem szólókhoz.

Ha csak azt akarja, elhagy és örülhetsz Neki, mert megkímélted magad egy csalódástól!

Ha viszont tiszta szívéből szeret, akkor vár!

Anno én is vártam már lányra 8hónapot.

Valamint kevés az olyan lány aki még 20évesen nem több f@szt fogott mint kilincset! Inkább légy büszke magadra, ne pedig cikinek fogd fel!

Ha majd valakit tiszta szívedből szeretsz, akkor majd vele elveszíted. Divatból szexelni hülyeség, csak kiég az ember.


Üdv,

25/F

2010. okt. 4. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Morals válasza:

bárcsak szűz lány lenne a barátnőm

mindig az volt az álmom, hogy egy lány velem veszti el ahogy én is vele

22/F

2010. okt. 4. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ha értelmes az a srác, a szüzességed csak előny, nem hátrány.
2010. okt. 4. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!