Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Aki 15-16 évesen veszítette...

Aki 15-16 évesen veszítette el a szüzességét az mit szólna ha a lánya is annyi idősen feküdne le először a barátjával?

Figyelt kérdés
Vagy aki 18 évesen szült az mit szólna ha a lánya is terhes lenne 18 évesen? Persze lenne barátja aki eltartja.
2010. okt. 10. 06:42
 1/5 anonim válasza:
Elfogadnám. Nem ellenkeznék vele, annál rosszabb. Én 14 voltam, mikor megvolt az első. Azóta 12 év telt el, a mai világban a 16 éves lányok többsége már túl van rajta.
2010. okt. 10. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Mit szólhat?Elvileg semmit,mert ez azt bizonyítja hogy az alma nem esik messze a fájától.

Viszont a nevelés nem a saját hibáink jóváhagyásáról szól.Ha 16 évesen drogozik a gyerek,akkor nem kell jóképet vágni hozzá csak azért,mert annak idején 16 évesen te is drogoztál.Minden ember a saját hibájából tanul,és nem akarja hogy a gyereke is belelépjen ugyanabba a gödörbe.

2010. okt. 10. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
SEmmit!
2010. okt. 10. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Őszintén?semmit!

Viszont igyekszem majd úgy nevelni,hogy ne legyen a kettőnk közötti beszélgetésben tabu a sex és felelősségteljesen tudjon majd dönteni,védekezni,esetleg nemet vagy igent mondani.

Ja és ami szerintem fontos,a korának megfelelő szexuális felvilágosítás,h ne újdonság,hanem természetes legyen számára az egész.Értsd: nálunk nem hiszem,hogy a gólya fogja hozni a kisbabát...

2010. okt. 10. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Én 15 évesen vesztettem el!Ha komolyabb barátja lesz majd a lányomnak mint nekem van akk legasóbb határban is csak 16 évesen engedném meg!De ha védekeznek akk 15 is lehet! DE annál lejjebb nem engednék úgysem!!!
2010. okt. 31. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!