Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Ciki-e ha 21 évesen még...

Ciki-e ha 21 évesen még mindig várok az igazira?

Figyelt kérdés

Mindenképp olyan lánnyal tenném csak meg, akit szeretek. Nem volt soha egyéjszakás kalandom, és nem is lesz. Prostihoz se mennék, akkor már inkább szűzen halok meg.

Barátnőm már volt, és remélem lesz is még.

Nem gáz-e manapság már a "csak szerelemből" hozzáállás? És ti mit tennétek a helyemben?


2010. okt. 12. 18:23
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Mindenképp olyan lánnyal tenném csak meg, akit szeretek. Nem volt soha egyéjszakás kalandom, és nem is lesz. Prostihoz se mennék, akkor már inkább szűzen halok meg.

Barátnőm már volt, és remélem lesz is még.


21F enis:P

2010. okt. 12. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Mi van, te én vagyok? :D
2010. okt. 12. 18:27
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Én is te vagyok :D Vagyis majdnem, még nem vagyok 21.
2010. okt. 12. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Kit érdekel ki mit gondol?!

Örülj neki, hogy te nem vagy átlagos és vannak elveid.:)

Én is így gondolom, és én is hajlandó vagyok várni bármeddig.


2.../L

2010. okt. 12. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

18.30: még én se vagyok 21, de már nem sok kell. :D

Én november közepén születtem, hát te?

2010. okt. 12. 18:35
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Nos, én is hasonlóan gondolkodom mint te, nem lennék képes olyan nővel lefeküdni akit nem szeretek. Csak sajnos telnek az évek és már 26 vagyok...
2010. okt. 12. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
én 20/L vagyok, szintén szűz, engem nem érdekel mások véleménye...
2010. okt. 12. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Még én is várok. Nem tud érdekelni ki mit gondol, a szerelmi életem nem versenyfutás. Aktívan keresek párt, de amiatt hogy elmúltam akárhány éves, nem vagyok hajlandó olcsó kompromisszumokra.


20/L

2010. okt. 12. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
6%

Szerintem 99%, hogy egy egyfajta énvédő mechanizmus: nem jön össze a dolog, ezért - hogy jobban érezd magad - önmagad előtt ezt azzal magyarázod, hogy te csupán "az igazira vársz". Érdemes lenne alapos önvizsgálatot tartanod.


Ha pedig tényleg várni akarsz, akkor a dolog magánügy, ami csak rád tartozik. Én speciel nem értek egyet vele, de a te döntésed, amibe senkinek se lehet beleszólása.

2010. okt. 12. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

21.30: hát nem jön össze a dolog, mármint az igazi megtalálása. Az egyéjszakás kaland nem tudom hogy összejönne-e, de kb annyira érdekel, mint hogy meg tudnék-e tanulni bantu-ul, vagyis semennyire. Ilyet nem is próbáltam soha. A szerelemre és vele együtt erre az élményre viszont annál inkább vágyom. Nem zavar az se, ha te ezt nem hiszed el.


És miért, te mit csinálnál a helyemben? Egy prostival vesztenéd el, vagy az első kapható lánnyal egy buliban (kb prosti szint)?

2010. okt. 12. 22:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!