Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális, hogy 21 évesen én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy 21 évesen én még mindig az "igazira" várok?

Figyelt kérdés
Lehetőségem lett volna összejönni több lánnyal is, de egyikbe sem voltam szerelmes, és nem is feleltek meg az elvárásaimnak (nem feltétlenül a külsőről beszélek). Úgy vagyok vele, hogy nem erőltetem az ismerkedést, hanem várok, hogy egyszer csak megismerjem a nekem való lányt... Szerintetek ez rendben van? Persze nem az itt kapott válaszok alapján fogom megváltoztatni az életemet, csak érdekel, hogy az emberek mit gondolnak erről a mentalitásról.
2011. jan. 5. 01:31
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nincs értelme csak azért összejönni valakivel, hogy kapcsolatban légy.
2011. jan. 5. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
48%

Nem jó megoldás szerintem.

Tegyük fel sikerül összejönni a nagy ő-vel és ott állsz majd tapasztalatlanul,fatökkel.

Nagyon ritka az a nő,aki szeret tanárnénist játszani az ágyban,éretlen fiúkákkal.

A többség ad 1-2 lehetőséget és ha nem dugod meg rendesen,továbbáll.

Ennyi,ezt el kell fogadni.Férfit keresnek,nem hős szerelmest.Főleg 20 fölött.

2011. jan. 5. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 Phoney ***** válasza:
95%

Majd az lesz a nemnormális, ha már azt sem várod:P


Ez csak ilyen mai mánia, hogy mindig kell az ember mellé valaki. Meg az is, hogy félidegenekkel kezdünk papásmamásba, aztán kapcsolatban ismerkedünk egymással...


Nem feltétlenül muszáj arra várni, hogy halálosan beleszeress valakibe, de aki nem kell igazán, azzal kár erőltetni.

2011. jan. 5. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 Phoney ***** válasza:

(Előző vagyok.) 1:40-nek is van igaza, szóval ha csak nem vagy őstehetség az ágyban (van, aki már első alkalommal is teljesen jól csinál mindent), meg mellé tökéletes társaslény, akkor így 21 után egyre több gondot okozhat.


A legjobb önbizalmat is kikezdheti, ha pl 24 évesen még nem jártál senkivel. Szóval aki nem érdekel, azzal tényleg kár foglalkozni, de nagyon be lehet ám az ilyet nézni pár éven belül, ha elhúzod.

2011. jan. 5. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
96%

Van olyan lány, aki majd úgy fog szeretni, ahogy vagy, ne hallgass azokra, akik siettetnek.

Én is így voltam. Nem azt mondom, hogy béna voltam legelőször, de semmi nem megy gyakorlás nélkül. Másodszorra már sokkal egyszerűbb volt. Ez természetes. Ennek ellenére rengeteg lány van, aki az ilyet szereti, csak jó helyen kell keresgélni. Ha megfelelő önbizalommal állsz a dologhoz, akkor nem lehet probléma, még akkor sem, ha épp először csinálod. Emiatt ne akarj barátnőt, mert még nem volt, amiatt akarj, mert már szükséged van egy társra.

Várni pedig ne várj, nem jön az magától. Tenni is kell érte. De amúgy jól csinálod, teljesen normális vagy, hogy nem fekszel össze mindenkivel, és nem áltatsz senkit, mert csak az igazi kell. Lesz aki majd ezt értékelni is fogja.

2011. jan. 5. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Azt nem értem h. ha nem jösz össze vkivel,akkor honnan tudod h. nem ő az igazi.Ritka a szerelem első látásra.Szerelmes csak úgy tudsz lenni ha már ismered vagy közelebb kerültetek.Lehet egy lány szép és rendes, de ha a szex nem jó akkor már feszélyez a dolog.De te érzed mi a jó neked.Sokolyan ismerösöm van,akik elöször nem is tetszettek egymásnak, aztán vhogy összejöttek és már évek óta boldogan élnek együtt.Vagy pl. amikro összejöttem a párommal nekem nem tetszett annyira és természetesen nem is voltam szerelmes,de megismertem és elég hamar bele szerettem.A kolléganőm pl. egy suliba járt a mostani férjével, a fiú össze akart vele jönni, de a lány nem, aztán évekkel késöbb vhogy össze futottak és vhogy összejöttek.Évekig jártak és össze is házasodtak.Teljesen összeillenek és imádják egymást, sose veszekednek, mindenben egyetértenek és kitartanak midnen problémában egymás mellett, támogatják a másikat stb.
2011. jan. 5. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Én is hasonlóan gondolkodtam csaknem a te korodban. Idealista voltam, várok az igazira, de legalábbis szerelmesen akarok először szexelni. Megtörtént 19 évesen, szép emlék, de hatalmas hiba volt ilyen hülyének lenni. Általános végétől voltak olyan csajok, akik omlottak utánam, és bármikor megkaphattam volna őket, csak gyökér voltam. Vártam a szerelemre.

Azokat az éveket soha nem hozhatod vissza, szóval kezd el most élni. A szerelem majd jönni fog.

Jó tanács: gondold végig, ha összefutnál a nagy Ő-vel, akkor akarsz bénázni az ágyban vagy a kapcsolatban és szakítotok, vagy gyakorolsz, megismered magad és a nőket előtte, hogy vele már ne ilyen apróságokon csússz el?

26F

2011. jan. 5. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Most ebből az előző írásomból nem azt kell levonni, hogy na te nem akarsz sok lánnyal lefeküdni. A lényeg az, hogy ismerkedj, szexelj és járj lányokkal. Nem a leendő feleséged kell keresni, főleg ennyi idősen. Minden kapcsolatból tanul az ember, és egyre jobban tud választani. Te, ha még nem volt barátnőd, akkor se ismernéd fel a lelki társad, ha fellökne az utcán egyszerűen azért, mert nincs tapasztalatod mire vágysz és mit vársz tőle.

26F

2011. jan. 5. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs azzal semmi baj, ha vársz arra, hogy szerelmes legyél, megismerd a Neked való lány. Sok olyan fiút ismerek, akik 19-21 évesen lettek először szerelmesek, sőt van egy barátom, imádni való, nagyon okos és humoros is, igaz, nem néz ki olyan jól, de ha akart volna, tudott volna magának barátnőt szerezni. Ám ő is inkább várja a megfelelőt, és szerintem meg is fogja találni. Sokan írják itt azt, hogy akkor mi lesz az ágyban, meg ilyenek. Én lányként mondom, hogy engem aztán tökre hidegen hagyna, hogy az ágyban nem teljesítesz annyira jól, ha én igazán szerelmes vagyok Beléd. Sőt, örülnék, ha én tanítgathatnálak. A barátomnak is csak 1 komoly kapcsolata volt előttem, 18 éves korára (mikor összejöttünk), még "csak" egy lánnyal szexelt, mégis jó Vele a szex (nekem meg Ő az 1.). Igaz, nem bírja túl sokáig, és 2 év alatt így még sosem volt orgazmusom, de nem amiatt szeretem, hogy milyen az ágyban, az egész kapcsolatunkban a szex csak hab a tortán (és attól függetlenül, hogy nem mindig bírja sokáig, és nem élvezek el közben, nagyon is élvezem a szeretkezést, ha lehetne, mindig rámásznék, mikor kettesben vagyunk...). Én nagyon megbecsülnék egy olyan fiút, aki nem feküdt le csak azért lányokkal, hogy legyen tapasztalata, és hogy azt mondhassa, már x barátnője volt. Egyébként meg nem biztos, hogy a "Nagy Ő"-be fogsz beleszeretni egyből, szóval lehet, hogy holnap megismersz valakit, egymásba szerettek és jártok 2 évig, aztán kiderül, hogy mégsem illetek annyira össze, és utána megismersz valaki mást, akivel meg életed végéig együtt leszel- és akkor vele már úgy jössz majd össze, hogy van némi tapasztalatod. Úgyhogy szerintem nyugodtan várd az A lányt. :) 20/L
2011. jan. 5. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

10:59 van Igaza szerintem,ha az Igazi az Igazi nem a szex tapasztalataim és egyben teljesítő képességeim miatt van velem hanem azért mert szeresük egymást.

Amúgy meg azzal a nővel tudsz sokat kísérletezni egymáson akit szeretsz és kölcsönösen megbíztok egymásban.20/F

2011. jan. 6. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!