Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Ciki-e ha 21 évesen még...

Ciki-e ha 21 évesen még mindig várok az igazira?

Figyelt kérdés

Mindenképp olyan lánnyal tenném csak meg, akit szeretek. Nem volt soha egyéjszakás kalandom, és nem is lesz. Prostihoz se mennék, akkor már inkább szűzen halok meg.

Barátnőm már volt, és remélem lesz is még.

Nem gáz-e manapság már a "csak szerelemből" hozzáállás? És ti mit tennétek a helyemben?


2010. okt. 12. 18:23
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Én is szűz vagyok 21/L. De nem érdekel mások mit gondolnak, pedig mások azt mondják, hogy modellnek is mehettem volna. :)
2010. okt. 12. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Komolyan, annyi szűzlány mutatkozik be itt hasonló hozzáállással, hogy lehet hogy meg kéne ismernem párat. :D
2010. okt. 12. 22:47
 13/16 anonim ***** válasza:
22%
A helyedben lefeküdnék az első vállalható lánnyal (egyéjszakásból vagy szexkapcsolatból - nem prostival és nem részeg r.ibanccal). Tapasztalatokat gyűjtenék, jobban megismerném a női nemet, és így - ha tényleg feltűnne az igazi - őt már az átélt tapasztalatoknak köszönhetően jól ki tudnám elégíteni és boldoggá tudnám tenni.
2010. okt. 13. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

14:24

Ez egy baromság! A páromnak én voltam az első, nekem is ő. ha igaz szerelemről van szó, ott előtte nem kell tapasztalatszerzés, nincs annál csodálatosabb, ha együtt tapasztalnak ki a szerelmesek mindent. Mi ezt tesszük a szerelmemmel, megérte várni. :)

21l

2010. okt. 13. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:

Ebből is látszik mennyire mások vagyunk.

Egész gimiben el akartam veszíteni, volt 1-2 csajom, de nem sikerült egyikkel sem. Aztán 11.-ben már az egész osztály arról sugdolózott szünetekben, hogy mi volt éjszaka a csajával/pasijával. Nekem nem volt csajom, és már rohadtul elegem volt. El is határoztam, hogy sajnos ez van, de ebből prosti lesz. Végül AZ UTOLSÓ PILLANATBAN összejöttem egy lánnyal, és 1 hónap után el is vesztettem vele!!

Ekkor voltam 18, most 21 vagyok. De abban biztos vagyok, hogyha akkor nem jön az a lány, akkor is elveszítettem volna! Legrosszabb esetben prostival.

2010. okt. 18. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 szamo77d ***** válasza:

Te is szépen gondolkodsz! Lehet, hogy vannak olyanok, akik-

nek gáz a szerelemből való hozzáállás! De ezekkel ne fog-

lalkozz. Ők már tizenévesen elkezdik, de mivel érzelmek

nincsenek bennük a másik iránt, Csak "barátságból" meg "szi-

vességből is megteszik, nekik az egész nem más mint egy jó

kis tornaóra. Te viszont nagyon jól gondolkodsz! Ismered

azt a V-Moto-rock számot, amiben van egy olyan sor, hogy:

"Ez a dal csak szerelemből, s csak neked szól!"

Valahogy így gondolod te is, igaz? Nagyon rendes srác vagy!

2010. dec. 14. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!