Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kinek "cikibb" és hány éves...

Kinek "cikibb" és hány éves kortól a szüzesség egy férfi és egy nő esetében?

Figyelt kérdés

Azért itt tettem fel a kérdésemet, mert ide, úgy gondolom, hogy idősebbek járnak. Szóval maradjon csak itt.


Ne mondjátok, hogy nem sosem "ciki" , mert biztos, hogy egy bizonyos kortól már TÉNYLEG az.


2010. ápr. 26. 15:33
1 2 3 4 5 6
 1/53 anonim ***** válasza:
81%

Nem, az oldal látogatóinak nagy többsége unatkozó kismama és tini. Te az utóbbiak közé tartozol, nem igaz? :)


iába kéred, hogy írjuk azt, hogy igenis ciki a szüzesség egy bizonyos életkor felett, én úgy gondolom, hogy szűznek lenni sosem ciki. Az már annál cikibb, ha egy fiatal lány csak azért dobja oda magát az első szembejövő pasinak, hogy elvegye a szüzességét, mert "nem akar lemaradni". Mintha valami verseny lenne...


Egyszóval nem, a szüzesség semmilyen életkorban nem ciki.

2010. ápr. 26. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/53 A kérdező kommentje:
23 éves fiú vagyok szerinted ez tinédzser kor?
2010. ápr. 26. 15:40
 3/53 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem az a ciki ha valaki korán elveszti...
2010. ápr. 26. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/53 anonim ***** válasza:
81%
Az attól függ, milyen társaságban beszélsz róla.
2010. ápr. 26. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/53 anonim ***** válasza:
87%

Az a véleményem, hogy huszonegynéhány éves kor fölött ha nem is ciki, de elgondolkodtató. Ilyenkor óhatatlanul megfordul az ember fejében, hogy vajon neki még miért nem volt kapcsolata, vagy vajon mi lehetett az a gátló tényező, ami miatt még nem élte át ezt. Az persze más, ha volt már jónéhány kapcsolata, de nem tartottak annyi ideig, így inkább kivár, míg a megfelelőt meg nem találja. Ez még jó is, egy bizonyos korig.

De szerintem egy egészséges embernek erre szüksége van, és szükséges ahhoz is, hogy a lelke is egészséges legyen, hiszen ez egy nagyon jó dolog, és mind a férfinak mind pedig a nőnek éreznie kell azt, hogy kívánatos. Ez nagyon fontos.

Tehát abszolút nem ciki, de tényleg elgondolkodtató.

2010. ápr. 26. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/53 A kérdező kommentje:
Mondhatsz akármit én akkor, úgy érzem, hogy lemaradok egy csomó élményről. Nem csak a szexre gondolok, elsősorban a szerelemre. Kimaradt az általános iskolában, kimaradt a gimnáziumban, és most kimarad a főiskolán is az élmény.:(
2010. ápr. 26. 15:43
 7/53 anonim ***** válasza:
73%
szerintem 25 évesen mindkét félnél "ciki". mármint ott már valami gond lehet ha addig nem történt meg. de ez csak az én véleményem. ha valaki saját akaratából úgy dönt hogy tartogatja akkor az az ő magánügye.
2010. ápr. 26. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/53 A kérdező kommentje:
Volt három kapcsolatom, mind egy hónap véget ért, és velem szakítottak és 4 éve semmi nem történt. Jóllehet nem próbálkoztam olyan hú über f*sza kitartóan, de próbálkozgatok.
2010. ápr. 26. 15:45
 9/53 A kérdező kommentje:

*egy hónap után


*hú de

2010. ápr. 26. 15:46
 10/53 anonim ***** válasza:
89%
De ha ennyire zavar a dolog akkor miért nem lépsz az ügy érdekében? Én is így érzek mint te, de én nem tartom magam se szépnek, se bombanőnek ezért nem is kezdeményezek, sőt kerülöm a kontaktust a másik nemmel ilyen téren.. Inkább szenvedek magamban, bár ez így nagyon szar, de ezt tartom "jónak". Nem tudom magam elképzelni egy kapcsolatban, nem hiszem h valaki így el tudna fogadni, bár lehet tévedek, de amíg én így gondolom addig felesleges bármerre lépni az ügyben.
2010. ápr. 26. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!