Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » A barátnőm 14 és 15 mind2en...

A barátnőm 14 és 15 mind2en szüzek vagyunk nagyon szeretem teljesen beleszerettem 2 hónapja vagyunk eggyütt de ő azt mondta hogy 17 éves koráig nem akarja elveszíteni a szüzességét . Szerintetek várjak eddig?

Figyelt kérdés
Én úgy érzem h megéri rá várni, de azért 18 éves koromig szűz lenni? (ő a 3. barátnőm)
2010. okt. 17. 11:57
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
ha ez neked kérdés, akkor nem szerettél bele "teljesen"..
2010. okt. 17. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
57%
Mit akarsz a 14 éves barátnőddel? Ja, hogy Te 15 vagy? A barátnődnek legalább van esze... Kicsit vagytok ti még, inkább menjél, azt játszál vagy 2-3 évet. Nehogy aztán élőben babázzatok...
2010. okt. 17. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
ha szereted megteszed érte
2010. okt. 17. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is volt 14 évesen egy ilyen barátom, 2 hónap után le akart fektetni, de szerencsére volt eszem és kitartottam az elveim mellett, és nem hagytam magam. A 4.hónapban nem bírta (ő is 14 éves szűz volt), és szakított velem, amiért nem feküdtem le vele. Én meg még mindig büszke vagyok magamra hogy nem vele történt meg az 1., mert nagyon megbántam volna.

Aztán a következő barátom várt rám fél évet, azt mondta várna tovább is, de én már akartam :) Persze akkor már idősebb lettem. Vele azóta is, 2 éve együtt vagyok.

A kitartás meghozza gyümölcsét, de ne használd ki szegényt, ha csak erre kell, vagy nem is szereted igazán.

Lehet azt hiszed h ez most szerelem, közben könnyen meglehet hogy ez még nem is az...

2010. okt. 17. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:

Ismerős dolog...:D Én is ugyanígy vagyok vele... De ha igazán szereted vársz rá... ha nem akkor ne akard h lefeküdjön veled mer megfogjabánni ha elhagyod...amugy ha őis igazán szeret biztos nemfogja 17éveskoráig birni. Max 16 dehát kitudja. Soksikert.


14/L

2010. okt. 17. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Tudod te miért mondta ezt?Hogy próbára tegyen:)

Hogy megtudja várnál e rá:)

Ha látja rajtad hogy minden oké, megbízható vagy, szereted, várnál rá akkor hamarabb is meg fog történni ne izgulj:)

2010. okt. 17. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
jajaaa ... egyetértek az előző kommentezővel :D (Y) neaggódj...:D (Y) jólesz minden...
2010. okt. 17. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
nem kell erőltetni ha nem akarja ezzel csak el távolodik majd tőled szerintem várj
2010. dec. 8. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

ne aggódj,ha kiálod a próbáját,észre sem veszed és már meg is lett amit akartál:)

ez csak egy szeretet próba

2012. máj. 18. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!