Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » KB. Milyen fiatalon vagy...

KB. Milyen fiatalon vagy egyáltalán okozhat e meddőséget a szüzesség elvesztése a lányoknál?

Figyelt kérdés
2010. okt. 21. 00:01
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
16 ev alatt nem lenne baj! -.-
2010. okt. 21. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Neharagudj de ezt a választ nem értem
2010. okt. 21. 00:21
 3/13 anonim ***** válasza:

ilyen kérdést..már ne haragudj, de csak felénk tanítottak szaporodást 8. osztályban? érdekes módon Nekem ilyenek még nem merültek fel a fejemben. fiú vagyok, mégis mindkét nem anatómiájáról tudok eleget.


és nem, egy hártya elszakadásától nem lehetsz meddő. komolyan rossz ilyeneket olvasni és már szexelni akar minden fiatalkorú...

2010. okt. 21. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Elso vagyok:

Hogy ertsd, 16 eves kor alatt nem kellene szexelni, es aki szexel, a valjon meddove. Hogy miert? Pusztan az itt olvasott kerdesek alapjan.

De nem igy mukodik. Sajnos/Hala az egnek.

2010. okt. 21. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Ez a kérdés nem magamtól jutott eszembe csak ezen az oldalon láttam valami hasonló kommentet és gondoltam megkérdezem.
2010. okt. 21. 01:18
 6/13 anonim ***** válasza:
Figyelem! A szüzesség elvesztése kortól függetlenül biztos meddőséget okoz, uh szülés előtt semmiképp ne feküdjetek le senkivel!!!
2010. okt. 21. 03:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj, de eszméletlenül buta vagy:D
2010. okt. 21. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
hát tényleg idióta egy kérdés viszont az én véleményem az hogy 17-18 év alatt nem kéne még szexelni, azért sem mert éretlenek minden téren ráadásul ebből a kérdésből kiderül nem is tudnak a szexről semmit..
2010. okt. 21. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Kortól függetlenül okozhat a szüzesség elvesztése, azaz a nemi élet megkezdése meddőséget.pl. : HPV, méhnyakrák okozója. Google-ba beírod és rengeteg anyagot találsz róla.


[link]

2010. okt. 21. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nem.
2010. okt. 21. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!