Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mennyire lehet túllépni az...

Mennyire lehet túllépni az első szexuális élményen? Heteroszexuális kapcsolatot szeretnék, de az első kapcsolatom sajnos nem ilyen volt. Mit csináljak? örömlány?

Figyelt kérdés
az első szexuális élményem a tesómmal volt.. de nem haragszom rá, csak fáj, h ő éli az életét és nem foglalkozik azzal h nekem nem megy.. félek mindentől ami nővel kapcsolatos.. és gátlás para minden van bennem
2009. jan. 3. 21:43
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
25%
szerintme ez egyén és akaraterő függő:)próbáld meg levetkőzni a gátlásaid:)
2009. jan. 3. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
31%
mesélj mi volt a tesóval?
2009. jan. 3. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
95%
Jesszus, a tesóddal? Hogyan és miért? Mindkettem fiúk vagytok? Bocsi, de nem teljesen tiszta a kérdés.Te is akartad?
2009. jan. 3. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim válasza:
0%
ez kéész. elolvastam a kérdést és nemhittem a szememnek. Heteroszexuális kapcsolatot akartál aztán homoszexuális lett.. aszitted a bátyádról, hogy lány?:D:D:D nemvagy komplett má bocs...
2009. jan. 3. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
először is 12 éves voltam, másodszor azt mondta h játszunk orvososat, ő egyébként 16 volt akkor, aztán egyre többet játszottunk orvososat aztán egyszer csak mondta h csináljuk ezt.. és igen én is fiú vagyok, és ő is fiú.. közben neki lett barátnője, és aztán már nem kellettem neki, ami nem baj, csak én azóta is képtelen vagyok bármiféle kapcsolatra.. leakarom küzdeni a gátlásokat amik bennem vannak, de nehéz.. 6 éves voltam mikor elveszítettem édesanyámat, utána leginkább lány barátaim voltak, mert ők törödtek velem, és én nagyon jól kijövök a lányokkal, de h ha mást is akarnak beparázok, több okból is, példaképként nézte fel a bátyámra.. de már csalódtam benne többször.. most is az utóbbi egy évben..
2009. jan. 3. 21:56
 6/23 anonim ***** válasza:
92%

Fiatal korában sok mindent kipróbál az ember, tapasztalatszerzésként, nagyoskodásból, kiváncsiságból. Annak idején mi is "kavartunk" néha unokatestvéremmel, bár mi nők vagyunk. Ennek már ezer éve, és mindketten túlléptünk rajta, egyikünket se befolyásol, jelentősége sincs.

A te esetedben persze azért másról van szó. Az örömlány szerintem is jó döntés, mert feloldaná a gátlásaidat. Amit még én ajánlok az a szexuálpszichológus, lehet, hogy sokat segitene. A testvéreddel se ártana egy őszinte beszélgetés. Kérdezd meg, ő hogyan lépett túl rajta, hátha ez is segit.

2009. jan. 3. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
Ez elég szomorú történet, szerintem mindenképp menj el pszichológushoz, mert sokat segíthet. A bátyád meg elég szemét hogy ezt tette veled, kihasznált aztán meg eldobott. Mire volt ez jó neki? Amúgy hetero? És mit takar az orvosos játék? Meddig csináltátok ezt? Bocsi hogy ennyit kérdezek, de kiakasztott ez az egész.
2009. jan. 3. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
köszi, próbálkozom, már folyamatban van a szexuál pszichológus, de erről személyesen beszélni bárkivel is, nem tudom h menne e.. testvéremmel pedig erről kizárt h beszéljünk, nem menne, ő nem ilyen bizlami lelkizős típusú, kemény és azt mutatja h nincsenek érzései, jó lenne ha beszélhetnénk, de nemtudom, hogyan hozzam fel neki a dolgot, ugyanis szerinte az én hibám az h ilyen helyzetben vagyok, h csak rajtam múlik minden és h mindenki maga alakítja az életét
2009. jan. 3. 22:03
 9/23 A kérdező kommentje:
igen ő hetero, az orvosos játék pedig azt takarta, hogy kezdetben vizsgáltam a kezét lábát nyakát, majd a péniszét, aztán néhány alkalom után (most már tudom h akkor mit csináltam) kivertem neki, aztán kis idő múlva az volt a gyógy mód h orálisan kielégítettem.. és így ment tovább ez... durván egy évig játszottuk utána belépett az életébe az első barátnője.. most is van barátnője, egy olyan lány akivel még régebben próbálkoztam de nem jött össze, aztán az egyik legjobb barátommá vált, és most h összejött tesómmal ő is eldobott..
2009. jan. 3. 22:05
 10/23 anonim ***** válasza:
100%

Nehezebb, sajnos, mint gondolná az ember.

Ne törődj ezzel többet, a szerelemben nem számítanak a nemek. Lehet, hogy te férfinél kötsz ki én meg nő létemre nőnél, bár nem érzem, hogy vonzódnék hozzájuk.

Az emberbe leszünk szerelmesek, emberi kapcsolatokról van szó, nem pedig nemen alapuó kapcsolatok.

Nem mindennapi és nem igazán normáls a szexuális életed szempontjából, amit ti ketten csináltatok, de attól még nem bűn, ne frusztráld magad ezen tovább.

2009. jan. 3. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!