Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mire kell vigyázni az első...

Mire kell vigyázni az első pettingnél 1 szűz csajnál?

Figyelt kérdés
A csaj szeretne még szűz maradni. Próbálkozhatok ujjazással? max a kisujammal, azt sem tisztára kb 1-2 cm. kössz mindenkinek.
2009. jan. 4. 21:20
 1/8 anonim ***** válasza:

Szerintem az ujjazásnál inkább a mutatóujjaddal és 1-2 cm?:O

szerintem kevés...de te tudod.

2009. jan. 4. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Minek akarsz ujjazni?

valószínűleg nem is fog neki jól esni...

Ha azt akarod, hogy jól érezze magát, bőven elég, ha a csiklóját ügyesen izgatod.

2009. jan. 4. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

első pettingnél én pl nem engedtem ujjazást, csak csiklóizgatást kézzel, én is csak kézzel izgattam a fiút.

Ha mégis ujjazásre kerül a sor, akkor legyen nagyon nedves, előtte ingereld, és lassan nyúlj be. közben szeretgesd, cirógasd stb.

2009. jan. 4. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
az utolsó válaszolónak nagyon jó ötletei voltak. kossz
2009. jan. 4. 21:34
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha először csináljátok ne ujjazd meg,mert rosszabb esetben utána azt sem fogja engedni,hogy hozzá érj,mert azt hiszi majd,hogy a ha petting ilyen szar(mert biztos,hogy fájna először neki)akkor milyen lehet a sex,szerintem ne ronts ajtóstól a házba, a csikló bőven elé,hogy is mondjam kielégítő lesz számára,persze,ha ügyes vagy:)
2009. jan. 5. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Arra figyeljetek, hogy a spermát ne maszatoljátok összevissza, valamint spermás kézzel ne nyúlj a lányhoz.

Egy nap kismillió ilyen kérdés van, hogy "hozzám ért ott spermás kézzel, lehetek-e terhes?"

Jól mossatok kezet, mert tönkreteszi az egészet az utána parázás a terhesség miatt.


Egyébként csak ügyesen!

2009. jan. 5. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
79%
könyéknél ne tovább.
2009. jan. 16. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Kösszi. :D
2009. jan. 17. 20:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!