Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Srácok szüzessége: Olvastam...

Srácok szüzessége: Olvastam itt pár kommentet, és a csajok többsége már 15-16 évesen elvesztette. Srácoknál hány éves korban a divat? :D 14 leszek nem soká és már szeretném elveszíteni, de még várok pár évet, nem akarom elbaxni az életem.

Figyelt kérdés
2010. okt. 29. 21:25
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

A barátom 14évesen vesztette el és azt mondta,bár várt volna vele és azt se bánta volna ha én lettem volna az első,mert elég sok könnyűvérű lánnyal volt,akik kimaradhattak volna az életéből.

Szerintem nem baj ha vársz még,de ugyis érzed ha már nagyon "kell":D

2010. okt. 29. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Mindenki ezt érzi 14-évesen, azért lendülnek bele a maszturbálásba. Igazi szeretkezésre tényleg érdemes várni, idővel nem érdemes méregetni, van aki már 14 évesen készen áll rá, én kibírtam 18ig.
2010. okt. 30. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
86%
Én 19 vagyok következő hóban 20 és még szűz vagyok egyszerűen azért mert én az igazira várok szerelemből és mivel a mai világban elég nehéz egy normális barátnőt találni nem egy ribit de majd összejön:)
2010. okt. 30. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Hat en 18 vagyok es elmondom hogy nalam hogy alok ezzel:


kb 12-17 eves koromig basztam volna fuvel faval amilyen kanos vagyok de nem jott ossze (meg szerencse)


18ik szuletesnapomon osszejottem egy csajjal es annyira megvaltozott a velemenyen az egeszrol hogy mar nem az a fontos szamomra hanem az hogy boldogga tegyem a baratnomet ha kell szex nelkul (10 honapja jarunk mind2en 18 evesek vagyunk es mind2en szuzek:) )

2010. okt. 31. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Kösz mindenkinek, kommenteket továbbra is várok :)
2010. nov. 1. 15:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!