Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Az mennyiben baj, ha megnéztem...

Az mennyiben baj, ha megnéztem és nem láttam a szűzhártyámat és még szűz vagyok?

Figyelt kérdés
:$
2009. jan. 6. 12:23
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem baj. Miért gondolod, hogy baj lenne?


Lehet, hogy csak nem nézted jól. Lehet, hogy már elszakadt korábban pl. tamponhasználattól. Lehet, hogy nincs is, van akinél nem fejlődik ki.

2009. jan. 6. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
én se láttam sosem... attól függetlenül elég rendesen megéreztem mikor elvesztettem a szüzességem...nem a szűzhártyától függ hogy szűz vagy e még, és senki nem fogja rajtad számonkérni h hol van :)
2009. jan. 6. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
ne ijesztgess légyszives h fáj :] de köszi a válaszokat :Đ
2009. jan. 6. 12:39
 4/8 anonim ***** válasza:
Miért kéne annak látszani,az nem valami buborék,egyébként tőllem már számonkérték,mert azt hitték,hogy tényleg van ott egy hártyaszerű izé,és el kellett magyaráznom,hogy mit hogy és hova.Ne aggód azt nem látni,hanem érezni kell és fogod is:)))))))))))
2009. jan. 6. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
remélem :)
2009. jan. 6. 12:48
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
bocsi, nem ijeszgetni akartalak :) nem olyan rossz, mint amilyennek hangzott, lehet, h neked pl egyáltalán nem fog, ez egyénfüggő :) de amugy ha fáj is, max 5 percig, és azt is ki lehet bírni, ha gyengéd párod van
2009. jan. 6. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem mindenkinek látszik jól. Megpróbálhatsz óvatosan benyúlni: akkor érezni is lehet.

De az egyik előző válaszolónak mondom: azért a többségnek látszik!

2009. jan. 6. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
remélem nekem nem fog xD
2009. jan. 6. 16:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!