Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Első szex óta nem jött meg...

Első szex óta nem jött meg vagy csak késik?

Figyelt kérdés
18L vagyok elvesztetem a szüzességem múlt hónapban és ebben a hónapban kimaradt ez normális? kezdek izgulni pedig védekeztünk
2011. júl. 4. 22:04
 1/10 anonim válasza:
Ajajaj ez gyanús. Csináltass egy tetszet. Vagy ez hülyén fog hangzani, de próbálj meg nem izgulni mert a stressztől is késhet.
2011. júl. 4. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
sztem normális, még változik a szervezeted, és az első nemi aktus fel tudja borítani a hormonháztartást. ne félj, nem vagy terhes, mindenki erre gondol először, de ne aggódj, ez normális :)
2011. júl. 4. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Köztudott ,hogy amikor az első van akkor késik.
2011. júl. 4. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Attól függ,hogy mivel védekeztetek.Azért vegyél egy tesztet.Nekem nem késett pedig izgultam nagyon,még védekezés mellett is.Ne izgulj,de azért megnyugtat ha a teszt negativ.
2011. júl. 4. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Kkovács Milán válasza:
Lekéste a buszt:S;(
2011. júl. 4. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Legbiztosabb ha veszel egy tesztet...de azért is késhet, mert tényleg stresszelsz. Próbálj megnyugodni :)
2011. júl. 5. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Hülyeség,hogy késik,ha valaki elveszti a szüzességét...nekem sem késett.Amúgy vegyél egy tesztet,mert mi itt nem tudjuk megjósolni,hogy terhes vagy-e.Nem te lennél az első,aki védekezés mellett terhes lett.Tudom,nem jó ezt hallani,de én egy karakán ember vagyok és nem foglak vigasztalni,hogy nem vagy az,nyugodj meg.Mindig számolni kell az ellenkező oldallal is...igenis lehetsz terhes.Szóval vegyél egy tesztet vagy menj el nőgyógyászhoz és ne várj arra,hogy megjöjjön.Lehet nem vagy terhes,de legalább megtudnád minél hamarabb.
2011. júl. 5. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

1. szerintem elég okos vagy ahhoz, hogy eldöntsd, nem jött meg vagy késett.:D szerintem ezt mi nem láttuk, kísérd figyelemmel.

2. elvesztettem két t !!

3. ha védekeztetek, nincs gond, akármi is van utána, ha védekeztetek, semmi aggodalom! mert akkor nem eshetsz teherbe, nem kaphatsz el semmit!

4. hormonzavar,stressz is lehet. előfordul.

5. ez az a pont, ami a 4.es pont után van.

2011. júl. 22. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Javítanálak....védekezés mellett is lehet terhes,nincs rá garancia,hogy nem.Minden 100-adik nő védekezés mellett lesz terhes.
2011. júl. 23. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
megeshet, ha kiszakad az óvszer, vagy nem lett rendesen felhúzva. egyébként kétlem, bár lehet, hogy tévedek.
2011. júl. 23. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!