Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Van még ilyen csaj? Soha nem...

Van még ilyen csaj? Soha nem volt pasim,egyszer csókoloztam, ennyi! A pasik szemében az ciki ha egy nő szűz?

Figyelt kérdés
nagyon perfekcionista vagyok asszem és romantikus,, csak annak adom a szívem,testem... akit tiszta szívemből szeretek!és ilyen egyszer volt de nem jött össze azóta semntaláltam..:-( már 21 vagyok ... a pasik szemében az ciki ha egy nő szűz?
2009. jan. 7. 14:31
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Csak annyit tudok mondani,hogy egy nagyon ÉRTÉKES nő/lány vagy!A fiúk nagyon megbecsülik az ilyen lányokat,hidd el megtalálod az igazit,és az még rá,hogy szűz vagy,csodálatos dolog!(őszintén mondom!)

2009. jan. 7. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%

én barátom örült, hogy 21 évesen szüzen "kapott meg"

azt hitte hogy jópár egyetemista már helyrerakott odalent..

2009. jan. 7. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem ciki. Egy normális fiú értékeli, hogy majd ő kap meg téged először. Csak az idióták problémáznak ezen.

Én 23 évesen jöttem össze először egy sráccal. Vele csókolóztam először. Életem első szerelme volt. 2 hónap múltán dobott mindenféle mondva csinált indokokkal. 4 hónapra rá összejöttem egy másik fiúval. Ő vette el a szüzességem. 5 hónapja vagyunk együtt, de ez a kapcsolat sem működik, hiába teszek meg mindent :(

Ne siettesd a dolgokat. Meglásd, egyszer meg fogod találni az igazit!

2009. jan. 7. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos nem mindenki értékeli a szüzességet. Ahogy az én páromat sem hatja meg, hogy nekem ő volt az első.
2009. jan. 7. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem nincs annál értékesebb! Csak annak add oda magad,akit igazán tiszta szívből lélekből szeretsz!Azonban ehhez nem elég pár hónap!
2009. jan. 7. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem addig nem is találod meg az igazit, míg azon izgulsz, vajon mikor jön, és mikor nem leszel már egyedül. Csináld a dolgod, éljél és majd ha úgy kell lennie, hogy összejöjj valakivel, akkor össze fogsz jönni, és talán ő lesz a nagy szerelem. Csak ennyit tudok mondani. Nálam is ugyanez volt, sőt, én kijelentettem, kinek kell most fiú, nekem most marhára nem hiányozna, rá egy hónapra jött a párom, akivel 5 éve együtt vagyunk.

A szüzesség meg manapság egy kincs, és a párodnak is az lesz.

2009. jan. 7. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim válasza:
100%

Szia!

Én fiú vagyok, 20 éves, és ugyanez a "problémám". Én is valami tökéletes dolgot keresek, illetve egy olyan lányt, aki tökéletesen megfelelne nekem. Nah nem úgy, hogy nagyok az elvárásaim, csak akkor is... kell néhány dolog...

Szóval szerintem egyáltalán nem ciki a helyzeted, egy kincs vagy ebben a romlott világban. Több hozzád hasonló ember kellene:D Talán akkor én is összefutnék eggyel...

2009. jan. 7. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%
A fiúk szeretik a szűz lányokat, de csak akkor, ha gyorsan tanulnak.. És ez nekem még női szemmel is érthető ^^ én is ezt várnám el egy szűz sráctól :P
2009. jan. 7. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%
Van még ilyen lány, persze, én is ilyen voltam és van barátnőm aki szintén így gondolkodott. Én 22 évesen vesztettem el a szüzességem az első és azóta egyetlen párommal és egyáltalán nem bántam meg. Én sem láttam szükségét hogy megszabaduljak a szüzességemtől csak azért mert egy idő után egyesek szerint ciki. A pasik nagy része (a normálisabb része) sem tartja cikinek ha egy lány szűz, hanem örülnek hogy ők lehetnek az elsők. Nyugi, nem vagy lemaradva semmiről, majd megtalálod azt az illetőt akinek szívesen oda adod magad.
2009. jan. 7. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim válasza:
100%
szia! Én nagyon hasonló helyzetben vagyok, pár hónap mulva leszek 21. Még csókon kívül semmi nem volt köztem egy pasimmal sem. Mondjuk összvissz 2 pasim volt. És én is félek attól hogy ha majd oda kerül a sor mit fog szólni hozzá a fiú. de már nem érdekel hogy szűz vagyok, én jól érzem igy magam és tudom h nem kell siettetni, aki megért annak ugysem ciki.
2009. jan. 7. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!