Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Van még ilyen csaj? Soha nem...

Van még ilyen csaj? Soha nem volt pasim,egyszer csókoloztam, ennyi! A pasik szemében az ciki ha egy nő szűz?

Figyelt kérdés
nagyon perfekcionista vagyok asszem és romantikus,, csak annak adom a szívem,testem... akit tiszta szívemből szeretek!és ilyen egyszer volt de nem jött össze azóta semntaláltam..:-( már 21 vagyok ... a pasik szemében az ciki ha egy nő szűz?
2009. jan. 7. 14:31
1 2 3
 11/24 anonim válasza:
100%
:) nem hinnéd el, hogy hány pali/lány szűz még 25 után is!!! a férfiaknál nem "érezhető", ha szűz... tehát azt mondanak, amit akarnak. De szerintem aki nem értékeli, hogy még nem ment át rajtad 20pali, az mehet a pokolba! Arról nem is beszélve, hogy akkor leszel jó a szexben, ha teljes szívvel akarod. Aki nem akarja az nem is lesz jó az ágyban!!! Szóval tuti nem ciki, és nekem is van számos ismerősöm akik szüzek 24fölött, és büszke vagyok rájuk, hogy nem szégyenlik, és nem fekszenek csakúgy össze valakivel!!!
2009. jan. 7. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
57%

Most ápolhatnám a lelked, de nem teszem, semmire sem mész vele.


A szőke herceg nem létezik, bocsi. És minden nő szűz volt egyszer.

2009. jan. 7. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
100%
Semmi gond a szüzességgel akár 30 éves korig sem - ha nem vagy prűd. Igaz, sokaknak nem is számít... az biztos, hogy ha valakivel összekerülsz, és nem zavarja, akkor a normálisabb fajtából van, vagy szüzekre vadászik (de azok fiatalabbakra hajtanak). A lényeg az, hogy szeressétek egymást, szívesen tanulj tőle, és legyél te is ötletes. A férfiak többsége imád ilyesmit tanítani :-)
2009. jan. 7. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
100%

Sztem 1 szűz lánynál nagyobb kincs nincs! (persze a pasikra is igaz) ez azt jelenti h nem adod/adtad oda magad rögtön az első pasinak aki az utadba kerül, megvárod az igazit! Én is így vagyok vele, 21 éves pasi vagyok, csak én még nagyobb hátrányba vagyok mint TE:sajnos még sose csókolóztam:S


Irigylem azt a pasit, aki majd testileg, lelkileg megkap!:)

2009. jan. 7. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim válasza:
100%
Szia! Egyáltalán nem ciki!!!!!!!! Sőt!!!!!!!!!! Becsülni fog az a pasi akinek ezt oda adod!!!!!!!!!
2009. jan. 7. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
100%
Én is már 20 vagyok,és szűz,nekem van barátom,nekem mindíg azt mondja,hogy egy igazi kincs vagyok,mármint arra fel,hogy még nem voltam senkivel,szerintem ez egy szép dolog,még ha vannak is olyan vagány nagymenők akik ezt kiröhögik,de hidd el nekik soha nme lesz olyan jó a sseyuális életük,mivel 11-12 évesen elvesztették valami discoban,mint a hozzánk hasonlóknak,akik jól megfontolják ezt a kérdést,mer ez egy életre szól
2009. jan. 8. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim válasza:
100%
Az én véleményem az hogy a szüzesség jó dolog és az a szép az egészben hogy minél idősebb az ember annál nagyobb értéknek számít. Sokan mondják még hogy a szüzek azért jók mert saját igényeidhez formálhatod. Nos nem tudom hogy ebből mi igaz és mi nem de drukkolok hogy eljöjjön a te időd! :) 20as sorstárs.
2009. jan. 8. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:

látom nem vagyok ezzel egyedül :-)

köszönöm a válaszokat! én 5 évig szerettem egy pasit,de nem jöttünkk össze sajnos,nem viszonozta a szerelmem:(,ő csodálatos pasi volt,rajongtam érte,de ez van!...nem tudok sajnos mást elfogadni igazán...nem tudom mikor találom meg az igaz szerelmet,én hiszek benne mégha nincs is...tulajdonképpen azt keresem,,, a másik felem :-)

2009. jan. 8. 15:30
 19/24 A kérdező kommentje:
az még haggyján hogy nem voltam férfival, 20 évesen csókóloztam elöször!!! xD megvártam azt akihez csöpppet vonzódok,és csodálatos volt mégha beis voltam rugva :D
2009. jan. 8. 15:34
 20/24 A kérdező kommentje:
remélem van olyan ember ezen a földön akibe szerlmes leszek:S
2009. jan. 10. 12:34
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!