Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Hogy sexeljek úgy, hogy nem...

Hogy sexeljek úgy, hogy nem merek a lányokhoz közeledni, buliba se járok, elég gátlásos vagyok, határozatlan, nincs önbizalmam és kellemetlenül érezném magam ha a családom tudna róla? Pedig már múltam 23.

Figyelt kérdés

MIndeki olyan könyem mondja,hogy menny el buliba.De ha ott nme érzem jól magam? Néha jó lenne a lányok társasága,de ha csak beszélnem kell velük izzadok,mint állat. Egyáltalán nem tudok velük mit kezdeni.

ZAVARBAN VAGYOK A TÁRSASÁGUKBNA. Ezt,hogy lehet lekűzdeni??

Hogy javíthatnék az életemnek ezen a részén ha nem szeretek semmilyen olyan helyre járni ahová a korosztályom??? Társasági érintkezésben nulla vagyok a lányoknál meg még annyi se? Még félek is tőlük.

Mit csináljak? Ráadásul szűz vagyok. Kiröhögnek a lányok.

Egyáltalán nem tudom mihez kezdejk a lányokkal.

Pedig már jó lenne. ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ Á

Igazi balfas vagyok mi a teendő???


2009. jan. 7. 19:49
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
73%
menj hivatásoshoz, majd belejössz:)
2009. jan. 7. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim válasza:
79%
Sztem is menj el egy hivatásoshoz, de egy olyanhoz aki azért igényes, hidd el utána lehet ugy rákapnál a lányokra h le selehetne állitani... Vesziteni meg semmit nem veszitesz csak egy kis pénzt meg a szüzeséged:P
2009. jan. 7. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim válasza:
100%

Ne hallgass rájuk, először is lekell közdened magadban azt h azon pánikolsz h szűz vagy még. Ez rajtad kívül senkit sem izgat,érdekel:) én csak azt tudom tanácsolni h ne úgy tekints a csajokra mint akikkel "izélni" lehet hanem mint haverokra kezed úgy mint a haverjaidat, aztán csináljatok olyan dolgokat amit haverok és aztán elkezdheted magadhoz édesgetni. Ha ez sem megy (1 próbát azért megér) javaslom próbáld ki a netes csajozást pl love.hu vagy iwiwen néz olyan lányt aki teccik és beszélgess vele mint haver. A te esetedben gondolom mindíg arra gondolsz amikor beszélsz a lánnyal h "úristen most mitgondolhat rólam" "vajon bejövök neki" "mivan ha nemjön össze a szex?" ezekkel ne törödj.

Szal amit én tanácsolok csak haverkodj velük mond meg haverjaidnak h mutassanak be pár lánynak aztán beszélgess evle és hallgattasd el azt a kis hangot és NE stresszelj azon h szűzvagymég!

2009. jan. 7. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%

Egyetérzek veled, én is eléggé sokáig így voltam. A zavartságot nagyon egyszerüen le lehet küzdeni: beszélj haverokkal, akármiről, minél többet. Utána ugyonígy próbálj meg beszélgetésbe elegyedni 1 lánnyal. ne 1 plázacicával, hanem egy átlagos lánnyal. minnél többet beszélsz lányokkal, annál jobban kezd majd eltűnni a zavartság, félénkség. Ne h azt hidd h a lányok az ,,istenek” h nem csak ,,nagyfejesekkel” beszélgetnek. Társasági élethez javaslom a könyvtárat, sportkört és nem pedig discot. oda nem ismerkedni mennek az emberek, hanem bulizni, meg dugni.

Szűz vagy? Ez a legnagyszerűbb dolog a mai világba! Légy büszke magadra. Ha normális bnőd lesz, 1000% h értékelni fogja!

Mit kezdj a lányokkal ? pofonegyszerű, beszélgess amennyit csak tudsz velük, úgy mint egy haverral, de azért kerüld a trágár szavakat.

Nem vagy balfas, csak ne gubózz be!! Járkál el ide oda, hidd el sokkal jobb lesz

Remélem tudtam segíteni

2009. jan. 7. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:

Tudjátok én is gondoltam már rá.

Viszont az mondják,hogy az első fontos,megghatározó,szép emlék legyen,barátnővel jó csak igazán(szerintem is),meg szerelmeből kellene. Me fogom bánni.

Tényleg segítena ha elmennék egyhez? Komolyan kérdezem.

Lendíthet a lánnyokkal való kapcsolatomon?

Másképp fogok rájuknézni? Milyen lessz rá visszagondolni? Mégis csak fizettem érte.

Mennyire fontos,hogy az első milyen lesz? A fiúknál is számít vagy nem olyan nagy dolog? Vagy az egész sex nem olyan nagy dolog csak felfújják. Sima testiség?

Hogy kell egyáltalán a sexhez hozzáálni? Már fejben

2009. jan. 7. 20:33
 6/24 anonim válasza:
Hát nekem az első hihetetlenül hangzik de mégis igaz...péntek délután a játszótér 1ik eldugott sarkában történt meg a csajszival úgy h akkorláttam először mentségemre szóljon h részegvoltam. Azóta eltelt két év és talán már nagyon leisnézem a csajokat és elég könnyen ismerkedem. Szal mindenképpen van benne igazság h az első elég meghatározó élmény de én arra már nemlennék büszke h fizetnem kellet volna érte
2009. jan. 7. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:

3-as válaszolónak

Nem úgy tekintek a lányokre,hogy csak izélni lehet velük.

Csak mást sem tudok velük csinálni.Nem tudok beszélgetni sem.

A neten sem tudok beszélgetni,csajozni.Próbáltam.Kudarc.

Csak elvétve beszélgetek lányokkal.Az is kínos. Kerülöm a beszélgetést.Igazából leginkább az jár a fejemben,hogy szabadulnék meg,hogy biztosan balféknek tart,most látja,hogy ok nélkül izzadok,észrevette,hogy nincs önbizalmam,látja rajtam,hogy lúzer vagyok,biztos zavarom.

Leginkább ezek.Meg,hogy csak feltartom és rabolom az idejét,de szerencsére olyan riknán találkozomlányokkal,hogy cak ritkán van ilyen kellemetlen érzésem.

Emberek közé sem megyek nem ám lányok közé.Hogy haverkodjak össza velük? Nem vagyok jó a társas érintkezésbne.

4-es válaszolóak

nem hiszem,hogy csak fejesekkel beszélgetnek. velem nem tudnak,mert én sem tudok velük.Igazából fiúkkal sem tudok beszélgetni. Nekem meg nincs társaságom.egyedül vagyok. Majdnem mindig unatkozok. Ha egy moziba kell elmennem már feszéjazve érzem mamgam.Biztos látják rajtam,hogy elveszett gyerek vagyok.Általában ez jár a fejemben. Hozzáteszem mozib is csak ritkán megyek.

Pont az eljárkálással van a baj. Nagyon nem találom fel magam. Na meg rosszul érezném magam,hogy nem aludtam otthon. Hol voltál az este?

Büszke semmiképpen sem vagyok a szüzességemre.Úgyérzem inkább hátráltat.Mindazt amit eddig leírtem csak rontja.

5ös

Szóval semmiképp se füzessek érte?

2009. jan. 7. 21:40
 8/24 anonim válasza:
100%
Tudom miről beszélsz, azt hiszem ismerem ezeket az érzéseket. Az derült ki számomra hogy otthon élsz a szüleiddel. Űgy tűnik, hogy amiatt sem mersz elmenni, mert jön a kérdés: Hol voltál az este. Ismerős. Amit javasolnék, hogy költözz el otthonról, legjobb ha elmész más városba tanulni és ott koli v. albi de ne egyedül legyél! Talán segíthet ha gyúrsz, ha erősebb, több az önbizalmad.
2009. jan. 7. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%
Emlékszem rád, te már írtál ki kérdést, nem? Szal nem oldódtak meg a gondjaid...:S Hmmm... Ha bulizni nem szeretsz, valami olyan helyet kéne keresned, ahol kiscsoportos tevékenységet űzhetnél, ami közben ismerkedhetsz. Valami hobbi, vagy tanfolyam... Ha elmész valami tanfolyamra, ahova kevesen járnak, az tök jó, mert úgy mindig van témátok. Megkérdezheted a többieket, ha valamit nem értesz, vagy ilyesmi. Erőlködnöd kell, ha már egy 2 tőmondatos párbeszédet folytatsz valakivel, at is haladás! Aztán legközelebb már 4-et! Még ha abszolút nem is érdekel, miről beszél, tegyél úgy! Segíts magadon!!
2009. jan. 7. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:

Szerintem azért csak próbálkozz a neten ismerkedni. Ott nem látnak, csak írnod kell (azért ne is higgy el mindent!). Nehogy már akkor is zavarban légy!

www.chat.hu

www.love.hu

www.talalka.hu

2009. jan. 8. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!