Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Hogy sexeljek úgy, hogy nem...

Hogy sexeljek úgy, hogy nem merek a lányokhoz közeledni, buliba se járok, elég gátlásos vagyok, határozatlan, nincs önbizalmam és kellemetlenül érezném magam ha a családom tudna róla? Pedig már múltam 23.

Figyelt kérdés

MIndeki olyan könyem mondja,hogy menny el buliba.De ha ott nme érzem jól magam? Néha jó lenne a lányok társasága,de ha csak beszélnem kell velük izzadok,mint állat. Egyáltalán nem tudok velük mit kezdeni.

ZAVARBAN VAGYOK A TÁRSASÁGUKBNA. Ezt,hogy lehet lekűzdeni??

Hogy javíthatnék az életemnek ezen a részén ha nem szeretek semmilyen olyan helyre járni ahová a korosztályom??? Társasági érintkezésben nulla vagyok a lányoknál meg még annyi se? Még félek is tőlük.

Mit csináljak? Ráadásul szűz vagyok. Kiröhögnek a lányok.

Egyáltalán nem tudom mihez kezdejk a lányokkal.

Pedig már jó lenne. ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ Á

Igazi balfas vagyok mi a teendő???


2009. jan. 7. 19:49
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:

Üdv.

Nem tudtam elöbb írni

Köszönm a sok tippet.

Pszichológushoz azért nem szeretnék menni8kaptam egy nevet),mert szerintem az ég világon nem tud semmit csinálni,segíteni viszont sokba kerül.

23:59

Mitől félek igazából? ez nagyon jó kérdés.

talán attól,hogy nem vagyok elég jó,de igazából nme tudom.

Sok tényezős,hogy miért nem is próbálkozom.

Őszintén! Mit akarna egy lány egy olyan fiútól aki rnedesen még a kazét sem tudja megfogni,aki mellett csak unatkozni lehet,nem tud vezetni,nem tudj aszórakoztatni a lányt.Hiányzik belőlem szint minden amit a lányok a fiúkban keresnek. Ezzel éni tisztában vagyok és ez épp elég ahhoz,hogy streszeljek. Még beszélgetni sem tudok úgy,hogy ne follyon rólam a víz. Ez alatt az értem,hogy télen,kint az utcán,pár perc alatt annyira lever a víz,hogy simát átütötte a polómat a pulcsi alatt.KÉpzel el ezt nyáron. Akkor még rosszabbak az esélyeim.

A társkereső oldalakon sem tudok beszélgetni.

Hol munkanlküli vagyok-hol van munkám.Mit szeretek csinálni? semmit Hova szoktál járni? sehova.

Értitek miért nehéz. A korombeliekkel nem tudok mit kezdeni.


Jó lenne barátnővel átesni az első sexen,de ha racionálisna gondolkodok akkor nem mostanában lesz bartnőm.

A rohadt bagy DILEMMÁM,hogyérdemes-e várni vagy fizessek az elsőért.Áldozzam fel az első élményét,hogy utána talán könnyebb lesz,mert ad egy lökést? Megéri?

Ez esetben nem is feltétlenül a sex a lényeg hanem,hogy egy lökést ad. AD? Az életemnek,a lányokkal való kapcsolatomnak?Ez itt a kérdés?Kiránthat a szarból? Ha után elmondom majd egy lánynak enm fog furcsán rám nézni? Hova rakjammagamban azt,hogy nekem elsőre hivatásos kellett,mert béna voltam. Nemtudom megéri-e várni valaki olyanra az elsővel,mert nem úgy néz ki,hogy mostanában barátnőm lesz. Vagy ne is foglalkozzak a sexel?

Igazából nem hiszem,hogy a verbális képességeimmel baj volna.csak a korban közelállókkal nem tudok eszélgetni.

A korombeliekkel nem tudok mit kezdeni. Kilógok a sorból.

Én sem tudom honnan fakad az önbizalomhiányom.

Talán onnan,hogy mindg is éretlenebb voltam a korosztályomnál ami most már sokkal nagyobb hátrány.

2009. jan. 15. 20:33
 22/24 anonim válasza:

Hello! Én egy 20 év lány vagyok, és tizenésvesen nekem is nehezen ment a fiúkkal való kommunikáció:) Egy lányos családban élek, és a fiúkkal konkrétan féltem bezsélgetni:D Most már csak akkor forul elő, ha valami atomjó pasival találkozom, de ha kedves, és érdeklődő, akkor hamar leküzdöm:)

Először is, NAGYON FONTOS, hogy akarj változtatni... Azt mondod utálsz emberek közé menni, nem is kel rögtön buliba járni, de biztos van érdelődési köröd, keress a neten olyan klubot... Nem lehet és nem is szabad eltitlkolni, ami vagy, ebből van a zavarod...Meg akarsz mindig felelni... Próbálj meg lazítani, ha a lány olyan és tetszel is neki, akkor meg akar ismerni, ha meg nem, akkor valószínűleg barátként sem jöttetek volna ki jól.

Én is azt javasolnám, hogy kölötzz el a szüleidtől, mert amgí otthon laksz, addig nem csak azzal kell megküzdened, hogy a te elvárásaidnak megfelelj, hanem az övéknek is.... 23 évesen kérdőre vonnak? Akkor valami nincs rendben...

Tehát ahhoz, hogy gyűjts egy kis önbizalmat kell pár pozitív eset, én sem bővelkedem túl sok önbizalommal, de úgy állok hozzá a dolgokhoz, hogy próbálok nem mások fejével gondolkozni..... Valószínűleg a fele sem igaz, amit arról gondolsz, hogy a másik mit gondol...de ha minden igaz, akkor is csak gátol.... csak nyugi, a lányok között is elég sok van, aki szintúgy fél... Nekem is vannak olyan fiú barátaim, akien látom, hogy kicsit feszélyezve vannak lány társaságban.... A fontos, hogy tegyél ellene, mert ez még évekig elhúzódhat így... Muszáj néha eröltetni, hogy ha hívnak valahivá, és nincs kedved, akkor is elmész, mert mindenből kisülhet valami jó....

2009. jan. 21. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 A kérdező kommentje:

00:12

Köszi.

Bár senki nem hív sehova ezt halkan megjegyzem.

Szerinted ha hivatásoshoz megyek az segíten lekűzdeni a lányokkal szembeni visszahúzódásom?

Tényleg az elköltözés tűnik agy egyik legjobb megoldásnak.Bitos másképp állnék a lányokhoz.

Csak ez se lesz könnyű

2009. jan. 21. 20:59
 24/24 anonim ***** válasza:

Nézd,ezt magadba kell eldönteni,hogy mi a fontosabb.Hogy a családod irányítson vagy a magánéleted.A másik pedig az,hogy ha ennyi idősen még addig se jutottál el,hogy barátnőd legyen,akkor valamikor is akarsz-e valaha?

Ha igen,akkor most kellene elkezdeni(nem részletezném...).

Ha mégse megy,hogy a gátlásaidat,félelmeidet stb leküzdjed,akkor sztem hagyni kéne ezt az egészet a francba,mert csak neked lesz rosszabb a hétköznapokba.Vannak olyan emberek,akik evvel a tudattal simán megvannak és beletörődnek,úgyhogy a legvégsőbb esetbe se menj hivatásos prostihoz se,mert ha mégis megindul benned a vágy,akkor még kellemetlenebb lesz,mintha elsőnek egy átlagos lány venné el.Én ezt az elköltözést meg nem javaslom,mert csak azért elmenni otthonról,mert csaj kell neked xD

Amúgy meg nem vagy b@lfasz sem,csak nem tudod felmérni,hogy neked hogyan lenne a legjobb.

sry,hogy egy kicsit hosszú voltam,de ezt senki se írta le,csak tanácsokat adtak,hogy mit tegyél,de mondani mindig könnyebb,mint cselekedni :D

Úgyhogy összességébe ha nem látsz reményt a változáshoz,akkor törődj bele,hogy te ilyen vagy,ellenkezőleg meg fogadd meg az előttem szóló tanácsait,és fokozatosan lépkedjél előre,hogy eljuss a végső célig:D

2011. márc. 20. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!