Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Hogy sexeljek úgy, hogy nem...

Hogy sexeljek úgy, hogy nem merek a lányokhoz közeledni, buliba se járok, elég gátlásos vagyok, határozatlan, nincs önbizalmam és kellemetlenül érezném magam ha a családom tudna róla? Pedig már múltam 23.

Figyelt kérdés

MIndeki olyan könyem mondja,hogy menny el buliba.De ha ott nme érzem jól magam? Néha jó lenne a lányok társasága,de ha csak beszélnem kell velük izzadok,mint állat. Egyáltalán nem tudok velük mit kezdeni.

ZAVARBAN VAGYOK A TÁRSASÁGUKBNA. Ezt,hogy lehet lekűzdeni??

Hogy javíthatnék az életemnek ezen a részén ha nem szeretek semmilyen olyan helyre járni ahová a korosztályom??? Társasági érintkezésben nulla vagyok a lányoknál meg még annyi se? Még félek is tőlük.

Mit csináljak? Ráadásul szűz vagyok. Kiröhögnek a lányok.

Egyáltalán nem tudom mihez kezdejk a lányokkal.

Pedig már jó lenne. ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ Á

Igazi balfas vagyok mi a teendő???


2009. jan. 7. 19:49
1 2 3
 11/24 anonim válasza:

Sok barátod van?sokat ülsz a géppelött? vagy mondjuk szoktál suli után a hawerokal lógni(ha még jársz suliba)?

Mert szerintem elsösorban a barátikörnek kéne elöször megváltoznia mármint nemeldobni a régiket hanem ujakat szerezni akikel kikapcsolodsz könnyen pl: filmnézés sörözés,mert ha megy velük akk velük bulizni is lenne kedved és tanácsolom egy üveg sört igyál meg könyebben lazulsz de nemrugsz be!:)Na enyit tudtam segíteni(ha tudtam,remélem igen)

Sok sikert!!!!!

2009. jan. 8. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim válasza:

Én is elég gátlásos voltam régebben, de mondok egy tippet, ami nekem segített. Valóban érdemes kimozdulni otthonról, mert ismerkedni neten keresztül nem az igazi, de nem azt mondom hoyg diszkóba menj, mert ahogy írtad, ott nem érzed jól magad. Én is így voltam, diszkóba a mai napig nem szoktam járni.

Ami nekem bejött az a TÁRSASTÁNC. Ott találtam egy olyan hangulatot, kellemes zenével, ahol fel tudtam oldódni, és maga a tánc is nagyon megteccet, gondolj csak a szalagavtóra, hoyg nincs is szebb egy bécsi vagy angolkeringőnél, én ebbe beleszerettem. És ilyen helyen elengedhetetlen, hogy lányok társaságában legyél, és az a jó, hoyg általába a kulturáltabb, jóízlésű, kedves lányok járnak ilyen helyekre, akik igazából nem csak a külsőt nézik, hanem a személyiségedet akarják megismerni. És vannak olyan helyek, Pesten is meg vidéken is, ahol nem feltétel az hogy párban menj, lehet egyedül is, és majd az órákon találsz táncpartnert magadnak. Nekem ez egy nagyon jó módszer volt arra hoyg eküzdjem a gátlásaimat, hiszen nem kellett félni attól hoyg mi lesz ha megszólítok vaalkit. A tánctanár csak anynit mondott, hoyg mindenki kérjen fel egy hölgyet, és akkor mindenkinek választania kellett vaalkit, aki szimpi volt, és nem volt semmi zavaró a dologban:) Nekem nagyon bejött, csak ajánlani tudom:)


Remélem segítettem, ha nem is a tánc, de vannak még más csoportos foglalkozások, ahol könnyen lehet ismerkedni:)

2009. jan. 8. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:

Én is gondoltam ilyesmikre. Csak hát megetnni legalább olyan nehéz.

Pedig a társastánc nekem is bejön. csak nagyon béna vagyok hozzá. Csak hát ott is vannak lányok.

És tudjuk,hogy a mai világbna csak akülső számit a megjelené, a ruha.Na meg fellépés. Ki akrna az én párom lenni önként. de nem is ez a legzavaróbb. Pusztán a lány közelsége miatt is zavarban vagyok.

A tánc viszont sokat jár a fejemben. még akkor is ha falábaim és botfülem van.

2009. jan. 8. 20:54
 14/24 anonim válasza:

Akkor legelőször próbáld meg összeszedni h miaz amiben jóvagy aztán próbálj valahogy arra építkezni. Ha valami olyan amit társasággal is lehet űzni akkor az még jobb.

Ismerőseim pl összeszoktak ülni társasjátékozni (imádom, nagyon jól összetudja hozni az embereket) és szivesen látnak minden érdeklődőt:) és biztos van a környékeden is ilyen, ha nincs szervezz.


A lényeg h ne ülj otthon! Akár azisjó ha elmész sétálni vagy beülsz moziba vagy 1 haveroddal (biztos van) elmész meginni valamit.

2009. jan. 8. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim válasza:
Kicsit aggódom miattad, azt hiszem, túlzottan gátlásos vagy, és valamilyen szinten kezdesz is beletörődni, hogy neked aztán soha a büdös életben nem lesz kapcsolatod nővel. Szívesen adnék tanácsot, csak nem tudom, hogy tegyem. De ha segít, szerintem beszélgethetnél azért lányokkal neten keresztül is. Ha másért nem, legalább megfigyelheted, mi jár a fejükben. Én átlagos lány voltam (ma már nő és feleség vagyok), sem én nem tartom magam szépnek, sem a férjem magát, nem is volt az esetem, nem is igen szeretett nőzni, be is vallja, hogy én hajtottam rá, nem ő rám, de azóta is imádom. Hat éve vagyunk együtt, 5 éve vagyunk házasok, nem bántuk meg soha. A normális lány tudja, hogy nem az a fiú a nyerő, aki iszik, cigizik, nőzik, verekszik, vagy tetkója van, vagy testékszere, vagy bármilye. Szerintem egyszerűnek kell lenni... és egyszer majd jön az a lány, aki csak téged akar
2009. jan. 9. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim válasza:
Haver ez gáz amit leírtál:S Valamit kezdj magaddal! Azonnal menj el prostizni! Én is azt csináltam 15-évesen! Arra pont jó ,hogy a legközelebbinél már nem remeged el. A prostikhoz meg úgy se bizonyítani mész!
2009. jan. 10. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
Én táncolok. Hidd el, olyan szörnyűségek járnak, akiknek igazán lehetetlen akár egy lépést is megtanítani, mégis lelkesen járnak, és élvezik. És akár milyen bénák, élvezet velük táncolni. Feltéve, hogy nem büdösek, mert olyan is akad:S. Nem tudom, Pesti vagy-e, ha igen, pl az Oktogon Tánccentrum olyan, hogy párcserével megy. Szóval mehetsz egyedül is, és 2-3-at táncolsz egy lánnyal, aztán jön a következő. Nem kell felkérni, vagy semmi, körbe megy. De biztos van még, ahol így megy, nézz utána! Ja, és fiúra mindig van kereslet, mivel a lányok szoktak többen lenni... Beszélgetés kb annyi, h első tánckor bemutatkoztok, ha nem mondja magától, megkérded a nevét. Aztán ahogy elkezdtek táncolni, a szimpi emberekkel mindig akad téma. Ha jó vagy azért, ha elrontod, azért. Mindenképp kezdd el, sztem mostanában sok helyen indulnak kurzusok.
2009. jan. 10. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:

Ha vannak haverjaid, kezd el velük többet eljárni. Egyre többet, többet. Aztán elmentek együtt bulizni. iszol egyy kicsit, az megnyugtat. Nézd meg, hogy a többiek hogyan csinálják, és próbálkozz te is.


Másik: az önbizalomhiányod nem tudom miből fakad, de nyilván valamilyen oka van. De: ezt a te problémád, amit akkor OTTHON hagysz, ha szórakozni mész. SZIGORÚAN TILOS úgy odamenni egy lányhoz, hogy gondolkozol, és elemzel(lásd.:vajon mit gondol, mi lesz, látja hogy nincs önbizalmam...), mert megérzik. A beszélgetést kell gyakorolnod a barátaiddal, utána TELJESEN (nyilván tekintettel a nemükre) UGYAN ÚGY lehet a lányokkal is beszélgetni.

A lényeg tehát: fejleszd verbális képességeidet, és ne azon parázz, hogy mit gondol, mert azzal csak magadat stresszeled be, és így tényleg nem fog működni.


Tehát a lányhoz úgy menjél oda hogy nem azon rágódsz, mekkora egy balék vagy. Gondolj bármire ami megnyugtat(ha Van Gogh festmények arra, ha zene arra...), és kezdj el csevegni.

Ha a hölgy épp nem kiváncsi rád,m akkor érts belőle, ne tukmáld magad, de ne omolj tőle össze, mert nem éri meg. csak budapesten nők százezrei keresnek párt (nem sarkítok!)


Szóval: ne légy görcsös, és idegbeteg, kedvesen csevegj, mintha akár fiú lenne.


Személy szerint úgy gondolom, meggondolhatnád, hogy elmész-e hivatásoshoz. Nagyon sokat oldana a görcsösségeden, és nem félnél az ismeretlentől.



Egyébként: Mitől félsz igazából? Tudom, mikor pánik van nem ilyeneken gondolkozol; de érdemes lenne mélyen elgondolkoznod, hogy miért vált ki belőled egy nő ilyen végletes reakciót. Ha nem tudsz rá magadtól válaszolni, vagy nem tudod a problémádat megoldani, akár pszihológushoz is fordulhatnál. Őt köti az orvosi titoktartás, tehát nem árul el senkinek, és nem ítélkezik, viszont SEGÍTENI tud.

2009. jan. 11. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
A tánc tényleg jó ötlet. MINDIG fiú hiány van, úgyhogy örülni fognak neked. És használj dezodort, akkor nem érezni, hogy izzadsz ;) . No para, menni fog
2009. jan. 12. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
szerintem megoldás lehet egy pszichológus vagy valamilyen szakember. ne haragudj meg, de úgy látom h ez nálad már egy kicsit kóros. szerintem beszélgess erről egy pszichológussal mert mélyebb okai is lehetnek annak, hogy nem mersz lányok közelében lenni stb
2009. jan. 14. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!