Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Hány éves kortól ciki, ha...

Hány éves kortól ciki, ha szűz az ember?

Figyelt kérdés

Lányoknál?

Fiúknál?


2010. nov. 7. 14:59
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
32%
Nálam a csúnya lányoknak is lenne esélyük, mert egyrészt nekünk férfiaknak nem a külső a legfontosabb, másrészt én olyan ronda vok, h már szinte mindegy nekem.
2010. nov. 7. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
89%
:D utolsónak szol ..lehet csak te látod rondának magad..legyen több önbizalmad.!
2010. nov. 7. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
10%

15:53 Priviben küldhetek képet és meglátod.

Amúgy ennek ellenére nagy sokára (20-on túl) sikerült elvesztenem, de csak mert nagy mákom volt, és egy rövid időre találtam olyan lányt, akinek szintén mindegy volt már.

2010. nov. 7. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
92%

Válaszoljatok már egy kérdésre, kérlekszépennagyonmindenkit...

Mégis mi funkciója van a cikiségnek??? Mi az értelme? Mi a lényege? Fel nem foghatom, és még senki nem tudott rá egyáltalán semmilyen választ adni. Azt mondom, szűz vagyok. Azt mondja rá a másik ember, hogy ciki. És utána mi történik?? Megnyílik alattam a föld, és elnyel a kénköves pokol? Vagy nem szolgálnak ki kenyérrel a boltban? Netán óránként 46 percet köhögni fogok?? Komolyan érdekelne már... mert ennek nagyon olyan szaga van, hogy senkinek halvány fogalma sincs róla, hogy miért csinálja, de csinálja (már aki). Magyarul OSTOBÁK vagytok.


On: Soha a jóbüdös életben nem ciki semmi. A szüzesség meg pláne nem.

2010. nov. 7. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
73%

"nekünk férfiaknak nem a külső a legfontosabb"


Ne általánosíts és főképp ne ekkora marhaságot. Te is nagyon jól tudod, hogy a férfiak legalább annyira a külsőre mennek, mint a nők. Az, hogy te talán nem... Hát rengeteg nő sem... Nem kell ide a képmutatás. Veled nem az a baj, hogy ronda vagy hanem, hogy képmutató és, hogy eleve ilyen a hozzáállásod.

2010. nov. 7. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
53%
7 év alatt (most vagyok 21) még nem találkoztam olyan lánnyal, aki nem a külsőre ment. Pedig nem a plázacicáknál próbálkoztam, sőt...
2010. nov. 7. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
53%
Ahány nőnél eddig próbálkoztam, mind azért utasított vissza, mert ronda vok. Ezek után mit gondoljak? Lehet h magadnak se vallod be, de tudat alatt biztos h neked is a külső a legfontosabb.
2010. nov. 7. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
53%

Bevallanám magamnak, ha lenne mit, de én nem ilyen vagyok és nem is nagyon vannak ilyen lányok az ismerőseim közt (szám szerint csak kettő van). De gondolom te sem a bányarémekhez mész oda.

Tudod a fiúk udvarolnak. Valaki megtetszik, odamész. És nem a személyiségéért mész oda. A lányoknál ritkább eset, hogy ők mennek oda. Nekik csak a visszautasítás vagy elfogadás marad.

2010. nov. 7. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
60%

15:57

rendben küld a képet de szerintem csak te látod így a helyzeted..

2010. nov. 7. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:

16:18 Csináltam régen azt is, aztán a sorozatos kudarcok után belefáradtam.

16:22 Küldenék, de nincs beállítva h lehessen :D Írj nekem először, és válaszban küldök!

2010. nov. 7. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!