Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Miért ciki, hogyha 14-15...

Miért ciki, hogyha 14-15 évesen nem szűz az ember?

Figyelt kérdés

egyszerűen nem tudom megérteni, miért kell minden lánynak ugyanolyan stílust képviselni, ugyanazt a ruhát hordani és ezzel együtt már gyerekként elveszteni a szüzességét!

segítsetek lécci, de lehet hogy én vagyok túl konzervatív ezen a téren...

köszi


2009. febr. 26. 15:13
1 2 3
 1/22 anonim válasza:
92%

de akkor a kérdésed rosz vagy csak én nem értem..

nem inkább: miért ciki, ha 14-15 évesen szűz az ember??

amugy én 16 vagyok és még az vagyok. inentől kezdve aki szerint gáz vagyok az 2szer nézzen magára.

2009. febr. 26. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
74%
Nem kell.
2009. febr. 26. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
57%
helyes elso valaszado:) orvendek, hogy igy gondoljatok. a szuzessegbol nem kell startusszimbolumot csinalni...
2009. febr. 26. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 yuda ***** válasza:
93%

Egy 14-15 éves tini,az még egy nagy gyerek-mikor ennyi idős voltam én is szűz voltam és abszolút nem zavart,egészen más dolgok érdekeltek.Semmiképpen nem ciki,hanem úgy látom,egyre inkább érték lesz, mert keveseknek adatik meg.


Ez már megint semmi másról nem szól,minthogy olvadj be a közösségbe és csináld azt,amit a többiek-cigizz,igyál,füvezz, szexelj..stb =csordaeffektus gyengejelleműeknek--bocs,ha ez sért valakit,de attól még igaz.

Én a magam részéről mindig is igyekeztem előbb gondolkodni,nem pedig mindenáron valahová tartozni.

2009. febr. 26. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
90%
15 éves vagyok,és szűz de nem tartom cikinek...:) az osztályomba mondjuk alig van olyan,aki még az..:S (8.)
2009. febr. 26. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
89%

Nem ciki, szegénykém, ki beszélte ezt a fejedbe, hol élsz Te, milyen emberek között???? Nem tudom elhinni, hogy ez lenne az általános felfogás....

Én alig ismerek 1-2 embert, aki ilyen korán vesztette el, szerintem nagyjából 18 év az átlag, de egyik barátnőm pl. 24 éves koráig várt, és semmi baja nem szérmazott ebből. (Nem csúnya, semmi baj vele, csak visszahúzódó alkat, és olyannal akarta, aki tényleg tetszik neki, ez a kívánsága teljesült is.) Másik barátnőm 22 éves, és még szűz, és ő sem ronda, még csak nem is visszahúzódó, nagyon is vagány csajszi, de úgy van vele, akárkivel nem!

Igaz, én gimnáziumokban tanítottam korábban, de nem azt láttam, hogy az lenne az általános, hogy 14-15 évesek szexelnének. Ha egy kirívó példa volt, azt mindenki kibeszélte.

Az is igaz, én már 15-16 évesen elhatárolódtam a "trendy" világtól, nem jártam diszkóba, másfelé fordult a zenei érdeklődésem és az irányultságom, és olyan közegben mozgok, ahol nyilván mint mindenhol, van egy tendencia, hogy általában hogy néznek ki az emberek, de ha valaki ezt nem követi, nem nézik ki, és az egyéni kinézet éppen, hogy érték. Minket nem érdekelnek a márkák, nálunk nem ciki az ezeréves mobil és hasonlók - hidd el, van ilyen világ is! És itt megfér az is, aki 22 évesen még szűz, anélkül, hogy halálra szekálnák.

Próbálj meg Te is nyitottabb emberekkel barátkozni, ne a sokszor üresfejű divatmajmolókkal!!!!!! Annyiféle ember van, annyiféle gondolkodás, vedd ezt észre!

2009. febr. 26. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
88%
Ha lenne barátnőm se gondolnék arra, hogy mihamarabb elveszítsem. Feltételezem, akik 14-15 évesen vesztik el, nem is igazán mondhatják el, hogy a "barátjukkal / barátnőjükkel" történt meg a dolog...
2009. febr. 26. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
87%

Ja és még valami: a szexuális tapasztalatoknak, amiről kortársaid beszámolnak, sokszor a fele sem igaz!!!! Ezt is tartsd szem előtt!

De a lényeg inkább, hogy akármilyen fertő van körülötted, ne majmold mások ferde értékrendjét, légy erős! Én minden vagyok, csak prűd és konzervatív nem, mégis azt mondom, 14-15 évesen még nem kell szexelni.

(előző válaszadó - 28/n)

2009. febr. 26. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
Mármint 2-vel előző - közben más is írt :)
2009. febr. 26. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
58%

Az miért nem ciki, hogy mindenki úgy általánosít, hogy csak úgy csorog a monitorból??

Amúgy fogalmam sincs melyik bolygón élsz, én már nem vagyok szűz (16), az osztályban vannak páran, akik még azok, és nálunk valahogy egyáltalán nem ciki.

Welcome to the Earth...

2009. febr. 26. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!