Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ciki, ha 21 évesen szűz az ember?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ciki, ha 21 évesen szűz az ember?

Figyelt kérdés
Nem az én kérdésem, de a legjobb barátnőm 21, de még nem volt együtt senkivel. Szerintetek ciki vagy inkább jó dolog, hogy eddig megtartotta hideg vérét? :)
2011. jún. 7. 17:02
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
0%
háát..IGEN!!!
2011. jún. 7. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Forró vérét:) Igen, valaki ezt értékeli.
2011. jún. 7. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
57%

bár én hozzátok képest marha fiatal vagyok, de sztem ez mindenképp jó. ha szerelmes lesz, akk a barátja mindenképp fog neki örülni (persze ez nem azt jelenti h csak azért fog vele járni.... : D)


17/f

2011. jún. 7. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
70%
Ő ezt biztosan cikinek érzi, pedig nem az. Így még értékesebb.
2011. jún. 7. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
61%
Nem. Az a ciki, amikor valaki kattog rajta, hogy úúúúristen, már ennyi idős vagyok és még szűz. Na az az übergáz szerintem.
2011. jún. 7. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
73%
De jó. Én örökké meg akarom őrizni ártatlanságomat.
2011. jún. 7. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Szerintem, nem ciki, sőt becsületre méltó! Ahhoz képest, hogy vannak, akik már 13 évesen összefekszenek mindenkivel, az nem azt jelenti, hogy szégyellni kellene, azt, hogy 21 évesen szűz valaki.
2011. jún. 7. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Köszönjük mindenkinek a válaszokat. Nem kattog rajta csak kíváncsi volt a véleményekre :)
2011. jún. 7. 17:30
 9/17 anonim ***** válasza:
72%
Dehogy az.
2011. jún. 7. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Egyaltalan nem ciki!


Viszont amikor a sok kevesbe intelligens ember, meg akik a szexet mindenek fele helyezik, akik gatlasok nelkul kepesek szexualis kapcsolatot letesiteni es azt gondoljak, hogy erre mindenki kepes es hogy errol mindenki ugyanugy gondolkozik... szoval amikor ezek az emberek furcsa szemmel neznek ra, vagy esetleg elkezdenek beszologatni emiatt, az elegge frusztralo tud lenni!


De az meg mar a baratnodon mulik, hogy ez mennyire zavarja...

2011. jún. 7. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!