Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mit csinálnátok ha a szüleitek...

Mit csinálnátok ha a szüleitek nem engednék hogy barátotokkal/barátnőtökkel aludjatok? (1,5 év után)

Figyelt kérdés
17 és 19 évesen
2010. nov. 7. 17:27
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
94%
mondanám .. kapjátok be.. kb.. azzal alszok akivel akarok.
2010. nov. 7. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
eléggé hülyék a szüleid.
2010. nov. 7. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 nielindi ***** válasza:
miért nem engedik?!
2010. nov. 7. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
azt nem értem, ennyi idősen miért kell a szülőknek minden másodpercedről tudniuk, hogy hol/kivel/mikor/merre/miért/mit/hogyan csinálsz! Legyen önállóságod, és kerek perec mondd meg nekik, hogy ezt fogod tenni. Nem kell itt kéretőzgetni, meg ilyen dumákat lejteni, az a gyerekkor.
2010. nov. 7. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
Én 16F vok, a barátnőm 15L. Előre megmondta az annya, hogy szilveszterkor nem fog itt aludni. Akkor leszünk 1 évesek. Nézegetem a környezetem, mások 14 évesen másnál alszanak, 2 hét alatt összefekszenek mindenkivel, mi vártunk 10 hónapot a szexel, még nem aludtunk együtt, és még ez is kevés neki?
2010. nov. 7. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim válasza:
szerintem azzal nem érsz el semmit, ha tiszteletlenül viselkedsz, vagy titkolózol, vagy elszöksz. sajnos amíg az ember kiskorú és az anyja házában él, az anyja kenyerét eszi, addig függ tőle. te sem örülnél, ha nem kérdeznl meg, hogy mit szeretnél ebédelni, hanem nem adna kaját. szóval szerintem üljetek le anyukáddal (esetleg ha jóban vannak mehet a barátod is) és beszéljétek meg normálisan, mint két (v három) érett, felnőtt ember.
2010. nov. 7. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
endem csak azután engedtek együtt aludni vele miután megismerték,és a szüleivel is megismerkedett.A szülők letisztázták,hogy mind2őnknél alhatunk mert nálunk is és náluk is jó helyen vagyunk!!!!16/L
2010. nov. 7. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
hát nekem a 18 éves bátyámat, fiú létére nem engedik ott aludni a barátnőjénél... (pedig nem a lány szülei tiltják)
2010. nov. 7. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
35%
Majd ha lesz saját lakásotok, ahol senkit nem zavartok, akkor annyit aludhattok együtt, amennyit akartok! ;)
2010. nov. 7. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
24%

látom utolso te is a XVlll. századbol érkeztél!

gratuliren

iylen bunko szöveget csak az örege szoktak mondani

2010. nov. 7. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!